Судове рішення #14372745

                                               № 3-91\2011

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

           10 лютого 2011 року. Суддя Старобешівського районного суду Донецької області Дмитрієв О.Ф. розглянувши в смт. Старобешеве справу про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 1551 КУпАП, яка надійшла від Державної податкової інспекції у Старобешівському районі  Донецької області стосовно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Донецьк, громадянки України, працюючої приватним підприємцем, зареєстрована як ПП ОСОБА_1 в АДРЕСА_1, яка зареєстрована та мешкає за адресою: АДРЕСА_1, -

В С Т А Н О В И В:

12 жовтня 2010 року ОСОБА_1 у магазині, розташованого за адресою: с. Стила, вул. Калініна, б. 28 «а»Старобешівського району Донецької області,   порушила встановлений законодавством порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, що виразилось у невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті реєстратора розрахункових операцій в сумі 450,75 грн., не проведенні розрахункових операцій через реєстратор розрахункових операцій, не роздрукуванні та не видачі розрахункового документа на суму 9,25 грн., що є порушенням п. 1, 2, 13 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»від 06.07.1995 року, зі змінами та доповненнями.

Опитана у судовому засіданні ОСОБА_1 факт вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1551 КУпАП, визнала повністю.

Вина ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 1551 ч. 1 КУпАП, підтверджується матеріалами справи, зокрема протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 008085, який відповідає вимогам ст. 256 КУпАП, актом перевірки за дотриманням суб’єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій № 0217/05/42/23/НОМЕР_1 від 15.12.2010 року, актом інвентаризації наявності грошових коштів від 15.12.2010 року, поясненням ОСОБА_1

Аналізуючи докази у їх сукупності суддя дійшов до висновку про доведеність провини ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, тому обирає захід стягнення в межах санкції ч. 1 ст. 1551 КУпАП й керується ст.ст. 23, 27 КУпАП.

Суддя вважає, що характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, дає підстави для обрання стягнення у вигляді штрафу, яке адекватне до ступеня тяжкості вчиненого правопорушення, сприятиме досяганню мети стягнення як виховання особи й запобігання вчинення нових правопорушень.

Керуючись ст. 23, 27, 1551 ч. 1, 284 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 1551 Кодексу України про адміністративні правопорушення й застосувати до неї захід стягнення у вигляді штрафу у розмірі 102 (сто два) гривень.

Постанова на підставі ч. 2 ст. 294 КУпАП може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.

          

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація