Справа №3-1903/07
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 квітня 2007 року м. Вижниця
Суддя Вижницького районного суду Чернівецької області Круглюк В.Г. розглянувши матеріали, які надійшли з 2-го міжрайонного ВДАІ м. Вижниця МВС України в Чернівецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1 громадянина України, за ст. 122 ч.І Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 14.03.2007 року в 16 год. 10 хв., в с Чорногузи по вул. Головній, керуючи автомобілем марки Мітцубіші, номерний знак НОМЕР_1, перевищив встановлену швидкість руху, рухався зі швидкістю 85 км/год., чим порушив п. 12.4 ПДР України, та вчинив правопорушення передбачене ст. 122 ч.І КУпАП.
Правопорушник в суд не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про день і годину слухання справи.
Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення АВ № 625557 від 14.03.2007 року де зафіксовано місце, спосіб і обставини вчиненого. Керуючись ст.ст. 122 ч.І, 283, 284 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.І КУпАП та призначити стягнення у виді штрафу у розмірі 17 (сімнадцять) гривень в дохід держави.
Постанова оскарженню не підлягає.