Справа № 2-694/2007р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 травня 2007 року Хустський районний суд
Закарпатської області в складі: головуючого-судді Довжанин М. М. при секретарі Мальцевій І. О. з участю позивача ОСОБА_1 відповідачки ОСОБА_2 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Хуст справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ: Позивач ОСОБА_1 звернувся в Хустський районний суд з даним позовом посилаючись на те, що 12 жовтня 1996 року він уклав шлюб з ОСОБА_2, який був зареєстрований у відділі РАГСу Хустського районного управління юстиції за актовим записом № 162.
За час спільного проживання з відповідачкою у них народилася одна дитина - син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1.
Причиною розірвання шлюбу є те, що сторони є людьми різних характерів та поглядів на сімейне життя, внаслідок чого між ними виникали безпідставні сварки.
Між подружжям відсутнє взаємопорозуміння та повага один до одного. З січня 2007 року сторони разом не проживають, тобто їхній шлюб носить формальний характер.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позов підтримав, посилаючись на наведені в заяві обставини, і просить шлюб між ним та відповідачкою розірвати. Відповідачка ОСОБА_2 в судовому засіданні позов визнала.
Відповідно до ст. 61 ЦПК України обставини визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі не підлягають доказуванню, а згідно ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Майнового спору не заявлено.
Керуючись ст.ст. 10, 60, 61, 174, 209, 212-215 ЦПК України, ст. ст. 104, 105, 112 СК України суд, -
РІШИВ: Позов задоволити.
Шлюб, зареєстрований 12 жовтня 1996 року у відділі РАГСу Хустського районного управління юстиції за актовим записом № 162 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 - розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_1 17 грн. державного мита.
Неповнолітню дитину сторін залишити при матері.
Сторонами може бути подана заява про апеляційне оскарження рішення протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а також може бути подана апеляційна скарга протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Закарпатської області.
- Номер: 6/357/252/15
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-694/2007
- Суд: Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
- Суддя: Довжанин М.М.
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.08.2015
- Дата етапу: 07.09.2015