Судове рішення #1433630
Справа №-2-108/07

                              Справа №-2-108/07

   2007 рік

 

У Х В А Л А

 

26 листопада 2007 року                                                                        місто Маріуполь

Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області у складі:

головуючого судді Мироненко І.П.

при секретарі Сіробаба Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_2, діючої в інтересах ОСОБА_1, до ОСОБА_3, ОСОБА_4про визнання заповіту недійсним, -

 

В С Т А Н О В И В:

 

18 квітня 2006 року ОСОБА_2, діюча на підставі довіреності в інтересах ОСОБА_1,  звернулася до суду з позовом до ОСОБА_3, ОСОБА_4про визнання заповіту недійсним.

У судовому засіданні ОСОБА_2., ОСОБА_3. та ОСОБА_4. пояснили, що спір між ними вони вирішили закінчити мирним шляхом та звернулись до суду з проханням прийняти та затвердити мирову угоду, а провадження по справі закрити.

Відповідно до ст. 175 ЦПК України, сторони можуть закінчити справу мировою угодою у будь-якій стадії процесу.

Згідно викладених у протоколі судового засідання умов мирової угоди, сторони прийшли до наступного: 

1)           ОСОБА_2, діюча в інтересах ОСОБА_1, відмовляється від позовних вимог про визнання недійсним заповіту від імені ОСОБА_5від 16 січня 2004 року на користь ОСОБА_3 та ОСОБА_4.

2)           ОСОБА_2, діюча в інтересах ОСОБА_1, згодна отримати грошову компенсацію в розмірі 1/6 частини вартості від суми продажу будинку № АДРЕСА_1, після його продажу.

3)           ОСОБА_3та ОСОБА_4зобов”язуються в строк до 10 грудня 2007 року оформити свої спадкові права по заповіту від імені ОСОБА_5. від 16 січня 2004 року.  

4)           ОСОБА_3та ОСОБА_4зобов”язуються продати будинок № АДРЕСА_1та виплатити ОСОБА_11/6 частину від суми продажу в день підписання договору купівлі-продажу.

5)           Сторони не мають один до одного претензій по будинку № АДРЕСА_1.

Суд вважає, що укладення мирової угоди не порушує будь-чиїх прав та охоронюваних законом інтересів, тому вона підлягає затвердженню.

Керуючись ст. ст. 130, 175 ЦПК України, -

 

У Х В А Л И В:

 

Затвердити мирову угоду укладену між ОСОБА_2, діючою в інтересах ОСОБА_1, та ОСОБА_3, ОСОБА_4, згідно з якою:

 

1)   ОСОБА_2, діюча в інтересах ОСОБА_1, відмовляється від позовних вимог про визнання недійсним заповіту від імені ОСОБА_5від 16 січня 2004 року на користь ОСОБА_3 та ОСОБА_4.

2)   ОСОБА_2, діюча в інтересах ОСОБА_1, згодна отримати грошову компенсацію в розмірі 1/6 частини вартості від суми продажу будинку № АДРЕСА_1, після його продажу.

3)   ОСОБА_3та ОСОБА_4зобов”язуються в строк до 10 грудня 2007 року оформити свої спадкові права по заповіту від імені ОСОБА_5. від 16 січня 2004 року.  

4)   ОСОБА_3та ОСОБА_4зобов”язуються продати будинок № АДРЕСА_1та виплатити ОСОБА_11/6 частину від суми продажу в день підписання договору купівлі-продажу.

5)   Сторони не мають один до одного претензій по будинку № АДРЕСА_1.

 

У разі невиконання сторонами умов мирової угоди у визначений строк, вона виконується державним виконавцем у примусовому порядку.

 

Закрити провадження по справі за позовом ОСОБА_2, діючої в інтересах ОСОБА_1, до ОСОБА_3, ОСОБА_4про визнання заповіту недійсним.

 

На ухвалу суду протягом п'яти днів може бути подана заява про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга має бути подана протягом десяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до Апеляційного суду Донецької області через Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя.

 

 

 

Суддя         __________________________                                  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація