Судове рішення #14329239

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

          31.03.2011 року                                                                 Справа № 3-188/11

          Суддя Кремінського районного суду в Луганській області, -  Дубовик С. М

розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з  ВДАІ м. Первомайськ , протокол № 254847  від 05.03.2011 року  про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2,  який народився ІНФОРМАЦІЯ_1  року, працює головним інженером філіалу Лисичанського райавтодору, мешкає АДРЕСА_1  

                                                          за ст. 140 ч4  КпАП України

В С Т А Н О В И В :

           Із протоколу вбачається, що 05.03.2011 року  ОСОБА_2, який є відповідальною особою за станом автошляху,  допустив при утриманні автодороги  Т 0504 "Красноармійськ -Артемівськ -Михайлівка"  порушення правил, стандартів та норм, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху та  що спричинили створенню дорожньо-транспортної пригоди, пошкодженню транспортних засобів.

          ОСОБА_2  в судовому засіданні свою провину не визнав та пояснив, що 05 березня 2011 року, відповідно до графіку ліквідації  слизькість та  снігоочищення місцевих автошляхів на період 2010 -2011 роки, а також  дорожнього листу  № 10912,   проводилася ліквідація слизькості шляхом посипання автошляху піском та сіллю. Крім того, на автошляху встановлюваний попереджувальний дорожній знак 1.13, відповідно до якого водії були попереджені про слизьку дорогу протягом 2 км шляху.    Тому були вчинені всі дії задля забезпечення безпеки дорожнього руху. Також зазначив, що "Лисичанський райавтодор" неодноразово звертався до ОДАІ та прокуратури  з проханням вжити заходів для усунення водопровідного пориву, що створює намерзання льоду та виникненню ожеледиці.

          Враховуючи наведене, а також те, що були вчинені всі дії  для забезпечення безпеки дорожнього руху, суд не вбачає провини ОСОБА_2 в виникненні дорожньо-транспортної пригоди.

          За таких обставин, справа підлягає закриттю за відсутністю в діях ОСОБА_2  складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч4 ст 140 КаАП України.

Керуючись  п1 ст 247 ст.ст. 280, 283 -285, 294  КпАП України,

П О С Т А Н О В И В :

                    ОСОБА_2 за  ч4 ст 140  КпАП України від адміністративної відповідальності звільнити у зв’язку з відсутністю в його діянні складу адміністративного  правопорушення .

               Провадженням справу закрити.                                                                                             

    Постанова  може  бути  оскаржена  законним    представником особи,  щодо якої її винесено,    захисником   або на   неї  може  бути внесено  протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення  постанови.          

             Апеляційна скарга або протест прокурора подаються до Луганського апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

 

                      СУДДЯ                                                             С М ДУБОВИК        



  • Номер:
  • Опис: Ловив рибу забороненим для любительського та спортивного рибальства знаряддям лову-мисиновою сіткою в забороненому для лову місці
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-188/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Дубовик С.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.01.2011
  • Дата етапу: 16.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація