Судове рішення #14314018





КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. МАКІЇВКИ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


Справа № 3-309/11


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

14 березня 2011 року                                                                                                            м. Макіївка                                                                                                                           

            Суддя Кіровського районного суду міста Макіївки Донецької області Перевєрзєв М.М., розглянувши матеріали адміністративної справи, яка надійшла від Кіровського РВ Макіївського МУ ГУМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1,

за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  

    В С Т А Н О В И В:

          

Громадянин України ОСОБА_2 який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1, в порушення вимог п. 36 “Правил в’їзду іноземців та осіб без громадянства”, затверджених постановою КМУ від 29.12.1995 року № 1074, за місцем свого мешкання незаконно приймає і надає житло громадянці Азербайджану ОСОБА_5, 1978 року народження, яка з 18 грудня 2010 року втратила законні підстави перебування на території України і по теперішній час ухиляється від виїзду з України та без продовження строку перебування у встановленому законом порядку продовжує мешкати за вказаною адресою.

При розгляді справи ОСОБА_2 свою провину в порушенні правил приймання іноземців визнав, пояснивши, що ОСОБА_5 його колишня дружина і приїхала на Україну для лікування їх дитини. З 18 грудня 2010 року втратила законні підстави перебування на території України.

Права особи, притягненої до адміністративної відповідальності, передбачені ст. 268 КпАП України, вимоги ст. 63 Конституції України правопорушнику роз'яснені, заяв і клопотань від нього не надійшло.

Адміністративним правопорушенням відповідно до ст. 205 КпАП України визнається невжиття громадянами, які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм жилу площу,  заходів до забезпечення у встановленому порядку їх своєчасної реєстрації.

Винність ОСОБА_2 у скоєнні адміністративного проступку підтверджена протоколом про адміністративне правопорушення, складеною уповноваженою посадовою особою у встановленому законом порядку, в якому правопорушник не заперечував проти незаконного надання свого житла для проживання громадянці Азербайджану, про що свідчать його пояснення і власний підпис у протоколі.

Відповідно до п. 36 “Правил в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 року № 1074, юридичні і фізичні особи в Україні не мають права приймати іноземців та осіб без громадянства, які незаконно в’їхали в Україну, втратили підстави для подальшого перебування в Україні або пред’явили документи, оформлені з порушенням цих Правил, та надавати їм послуги.

За таких обставинах, оцінивши наведені докази в їх сукупності, приходжу до висновку про наявність у діях ОСОБА_2 адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 205 КпАП України, та доведеність його вини.

При обранні міри адміністративного стягнення враховуються обставини та характер правопорушення, ступінь провини правопорушника  і дані про її особу.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтями  ст. ст. 205, 280, 283-284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  

                                                                              П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 205 КпАП України, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 340 грн.

             

Постанову  може бути оскаржено Апеляційному суду Донецької області  через Кіровський районний суд                      м. Макіївки протягом десяти днів з дня  її винесення.       

          

          Суддя:

  • Номер:
  • Опис: Висловлювався нецензурною лайкою в громадському місці, чим порушував громадський порядок і спокій громадян
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-309/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Перевєрзєв М.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.02.2011
  • Дата етапу: 24.02.2011
  • Номер: 3/165/11
  • Опис: Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-309/11
  • Суд: Перемишлянський районний суд Львівської області
  • Суддя: Перевєрзєв М.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.03.2011
  • Дата етапу: 14.06.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація