Справа № 3-0117-582/11
ПОСТАНОВА
і м е н е м У к р а ї н и
"17" березня 2011 р. м.Саки
Суддя Сакського міськрайонного суду АРК Романюк Є.В., розглянувши матеріали, що надійшли з Сакського МВ ГУ МВС України в АР Крим про притягання до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, особи без громадянства, непрацюючого, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1
за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 КУпАП
в с т а н о в и в:
ОСОБА_2 будучи особою без громадянства, з 27.12.2005 р. по дійсний час мешкає за адресою: АДРЕСА_1 без відповідної реєстрації, порушуючи вимоги Закону України «Про правовий статус іноземців і осіб без громадянства», чим порушив встановлені правила перебування в Україні.
Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення (а.с.1), довідкою (а.с.2,3), рапортом (а.с.4) .
При визначенні виду і розміру стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини.
Зважаючи на обставини вчиненого правопорушення, пояснення правопорушника, який з 26.01.2007 р. по 20.04.2010 р. відбував покарання в установах Державної кримінально-виконавчої служби, що підтверджується довідкою про звільнення (а.с.5), а також те, що він повністю визнав свою вину, вважаю, що в його діях містяться ознаки складу правопорушення, передбаченого ст. 203 ч. 1 КУпАП - порушення особою без громадянства правил перебування в Україні, і він підлягає адміністративній відповідальності за ст.203 ч.1 КУпАП.
Проте, ураховуючи ту обставину, що правопорушення здійснене вперше і їм не заподіяно тяжких наслідків, щиросерде розкаяння правопорушника, суд вважає за можливе звільнити правопорушника від адміністративної відповідальності зважаючи на малозначність скоєного адміністративного правопорушення, в порядку ст. 22 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 22, 203 ч. 1, 283-284 КУпАП, суд
п о с т а н о в и в:
Звільнити ОСОБА_2 від адміністративної відповідальності зважаючи на малозначність правопорушення, обмежившись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена в судову палату з кримінальних справ Апеляційного суду АР Крим протягом 10 днів з моменту проголошення через Сакський міськрайонний суд АР Крим.
Суддя Романюк Є.В