Судове рішення #14268726

                               

ПОСТАНОВА

                                                     ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ              Справа №3-83/11

                    28 березня 2011 року Суддя Володимирецького районного суду Рівненської області Л.В. Закревський розглянувши матеріали, що надійшли від Кузнецовської ОДПІ у Рівненській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, керівник ТОВ «Меркурій Дім»,

          За ч.2  ст. 163 КУпАП,

                                    в с т а н о в и в:

13 грудня 2011 року, при перевірці податковим інспектором ТОВ «Меркурій Дім», директор ОСОБА_1, було виявлено факт несвоєчасного подання платіжного доручення посадовим особам про перерахування узгодженого податкового зобов»язання по збору за забруднення навколишнього природного середовища по терміну сплати 19.11.2010 року.

Для розгляду справи про вчинення адміністративного проступку ОСОБА_1 до  суду з”явився і пояснив, що даний податок сплачений 23.11.2010 року, що підтверджується платіжним дорученням від 23.11.2010 року №107.

Вина правопорушника стверджується також і матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення  № 117 від 13.12.2010 року.

Враховуючи малозначність вчиненого правопорушення, особу винного, те, що воно вчинено вперше, правопорушник щиро розкаюється у вчиненому, вину визнав, суд приходить до висновку про можливість звільнення від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

А тому суд вважає, що ОСОБА_1, слід звільнити від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Керуючись ст. 22 КУпАП, суддя, -

                                 п о с т а н о в и в:

Провадження по справі закрити.

Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

            

                     Постанова набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження (опротестування). Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Рівненської області через Володимирецький районний суд особою, яку притягнено до відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурором. Апеляційна скарга (протест) може бути подана протягом десяти днів з часу винесення постанови.


Суддя:

                      

  • Номер:
  • Опис: Керував транспортним засобом в стані алкогольного сп‘яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-83/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Закревський Л.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.12.2010
  • Дата етапу: 17.01.2011
  • Номер:
  • Опис: Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-83/11
  • Суд: Березанський районний суд Миколаївської області
  • Суддя: Закревський Л.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.01.2011
  • Дата етапу: 14.02.2011
  • Номер: 3/447/937/25
  • Опис: в м.Н.Роздолі вчинив злісну непокору законній вимозі працівників міліції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-83/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Закревський Л.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.01.2011
  • Дата етапу: 18.01.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація