КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа: № 2
У Х В А Л А
"23" березня 2011 р. м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Петрик І.Й., перевіривши апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «АВА1»на ухвалу Ленінського районного суду м. Вінниці від 05 травня 2009 року по справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «АВА1»до ВДАІ м. Вінниці про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Ленінського районного суду м. Вінниці від 05 травня 2009 року позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «АВА1»залишено без розгляду.
На вказану ухвалу суду позивач подав апеляційну скаргу.
Перевіривши апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «АВА1»вважаю, що вказана апеляційна скарга не може бути прийнята до провадження та підлягає залишенню без розгляду з наступних підстав:
Згідно з вимогами ч. 4 ст. 186 КАС України, заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
У відповідності до вимог ч. 5 ст. 186 КАС України, апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Як вбачається із матеріалів справи, оскаржувана ухвала була направлена позивачу 06.05.2009 р.
Заява про апеляційне оскарження апелянтом до суду першої інстанції не подавалась.
Апеляційна скарга на ухвалу подана до суду першої інстанції 18.05.2009 року, тобто після спливу строків передбачених ч. 4 ст. 186 КАС України.
Відповідно з вимогами ч. 6 ст. 186 КАС України, заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Заяву чи клопотання про поновлення пропущеного строку апелянтом подано до суду не було.
Керуючись ст.ст. 186, 189 КАС України,
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «АВА1»на ухвалу Ленінського районного суду м. Вінниці від 05 травня 2009 року –залишити без розгляду та повернути апелянту.
Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядок та строки, встановлені статтею 212 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя: І.Й. Петрик
- Номер: 6-а/484/2/17
- Опис:
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-а-499/09
- Суд: Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
- Суддя: Петрик І.Й.
- Результати справи: повернуто скаргу
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.01.2017
- Дата етапу: 27.03.2017
- Номер: 877/1944/17
- Опис: стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги "дітям війни"
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 2-а-499/09
- Суд: Одеський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Петрик І.Й.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.02.2017
- Дата етапу: 27.03.2017
- Номер: 6-а/484/7/17
- Опис:
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-а-499/09
- Суд: Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
- Суддя: Петрик І.Й.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.03.2017
- Дата етапу: 28.04.2017