Справа №2-2345/07
УХВАЛА
24.05.2007 року суддя Святошинського районного суду м.Києва Кохановська З.С. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1до слідчого Святошинського РУ ГУМВС України в м.Києві ОСОБА_2 та ГБК „Дружба" про неправомірні дії слідчого, зняття арешту, закриття кримінальної справи та визнання власником гаражів,-
ВСТАНОВИЛА:
Ухвалою від 21.05.2005 року вказану позовну заяву залишено без руху, а позивача зобов'язано в строк до 31.05.2007 року надати заяву з вимогами у відповідності до способів захисту цивільного права або інтересу в порядку цивільного судочинства та сплатити витрати на інформаційно-технічне забеспечення розгляду справи відповідно до розмірів затверджених постановою KM України від 21.12.2005року за №1258.
23.05.2007 року ОСОБА_1 звернувся із заявою, якою просить повернути його заяву без розгляду.
За таких обставин та відповідно ст. 121 ЦПК України вважаю необхідним позовну заяву ОСОБА_1до слідчого Святошинського РУ ГУМВС України в м.Києві ОСОБА_2 та ГБК „Дружба" про неправомірні дії слідчого, зняття арешту, закриття кримінальної справи та визнання власником гаражів повернути подателю.
Керуючись ст.121 ЦПК України,-
УХВАЛИЛА:
Позовну заяву ОСОБА_1до слідчого Святошинського РУ ГУМВС України в м.Києві ОСОБА_2 та ГБК „Дружба" про неправомірні дії слідчого, зняття арешту, закриття кримінальної справи та визнання власником гаражів повернути подателю.
Ухвала може бути оскаржена в частині зупинення провадження у справі до Апеляційного суду м.Києва шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з моменту проголошення і апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.