Судове рішення #14229676

              

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ

 29 березня 2011 року                                                                 Справа №  2а-0870/1795/11

м. Запоріжжя


Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Калашник Ю.В., розглянувши матеріали адміністративної справи

за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «ТК ТЕТА»

до Державної податкової інспекції у Ленінському районі м.Запоріжжя

про визнання недійсним податкового повідомлення – рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій №0000122307 від 23.02.2011,

ВСТАНОВИВ:

28 березня 2011 року до Запорізького окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «ТК ТЕТА» до Державної податкової інспекції у Ленінському районі м.Запоріжжя про визнання недійсним податкового повідомлення – рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій №0000122307 від 23.02.2011.

Відповідно до ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи:

1)  подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність;

2) має представник належні повноваження (якщо позовну заяву подано представником);

3) відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу;

4) належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства і чи підсудна позовна заява даному адміністративному суду;

5) немає інших підстав для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.

Стаття 106 КАС України встановлює вимоги до позовної заяви.

Адміністративний позов подано з порушенням вимог, встановлених ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме:

-          згідно ч.3 ст.106 КАС України, до позовної заяви додається (..…) документ про сплату судового збору (…..).  

Відповідно до п.2,3 ч.3 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства, розмір судового збору визначається відповідно до підпункту “а” пункту 1 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито», крім випадків, встановлених підпунктом 3 цього пункту.

            Виходячи з вищезазначеної норми вбачається, що позивач повинен був сплатити за свої вимоги судовий збір, проте у матеріалах справи відсутній документ про сплату судового збору.

Відповідно до ст. 108 КАС України,  суддя, встановивши, що позовну заяву  подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви,  спосіб їх усунення  і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

За таких обставин позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Керуючись ст. ст. 106, 108 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

1.Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ТК ТЕТА» до Державної податкової інспекції у Ленінському районі м.Запоріжжя про визнання недійсним податкового повідомлення – рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій №0000122307 від 23.02.2011 - залишити без руху.

  2.У строк до 07.04.2011 привести у відповідність до ст. 106 КАС України позовну заяву, а саме:

  додати до позовної заяви належні докази сплати судового збору;

  3. Копію  ухвали надіслати позивачу.

  Роз’яснити позивачу, що відповідно до п. 1 ч. 3 ст.108 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.  

Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги, якщо вони не були подані у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.  

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.  


                 Суддя                                 (підпис)                    Ю.В.Калашник

  07 квітня 2011 року  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація