Україна
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відмову у відкритті апеляційного провадження
23 березня 2011 року справа №2а-5225/10/1227
Суддя Донецького апеляційного адміністративного суду Жаботинська С.В.
розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області на постанову Сєвєродонецького міського суду Луганської області від 17 грудня 2010 р. у справі № 2а-5225/10/1227 (головуючий І інстанції Юзефович І.О.) за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області про визнання дій протиправними та стягнення недоплаченої щомісячної соціальної допомоги згідно Закону України "Про соціальний захист дітей війни",-
ВСТАНОВИВ:
До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшли матеріали адміністративної справи № 2а-5225/10/1227 з апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області на постанову Сєвєродонецького міського суду Луганської області від 17 грудня 2010 р. у справі № 2а-5225/10/1227, якою адміністративний позов задоволено частково.
Частиною 2 ст. 189 КАС України визначено, що суддя-доповідач перевіряє апеляційну скаргу на відповідність вимогам ст. 187 КАС України і за відсутності перешкод постановляє ухвалу про відкриття апеляційного провадження.
За приписами частини 3 статті 189 КАС України суддя-доповідач має право постановити ухвалу про відмову у відкритті апеляційного провадження.
21.03.2011 року ще до відкриття провадження по адміністративній справі від Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області надійшла заява про відкликання апеляційної скарги у зв’язку зі смертю позивачки, разом з заявою відповідачем надано свідоцтво про смерть ОСОБА_1.
За приписами частини 3 ст. 109 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі, якщо настала смерть фізичної особи, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва.
Керуючись ст. 109, статтями 185, 187, 189, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач, -
УХВАЛИВ:
Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області на постанову Сєвєродонецького міського суду Луганської області від 17 грудня 2010 р. у справі № 2а-5225/10/1227.
Ухвала про відмову у відкритті апеляційного провадження набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України шляхом подання касаційної скарги протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішення суду апеляційної інстанції в порядку статей 211, 212 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя-доповідач С.В. Жаботинська