Судове рішення #14226297

              

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ЗУПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

 28 березня 2011 року                                                Справа №  2а-0870/786/11

м. Запоріжжя

Запорізький окружний адміністративний суд у  складі:

головуючого  судді          Калашник Ю.В.

при  секретарі судового засідання Баланчук І.М.

за участю представників:

позивача – Гальки Н.О. (довіреність від 03.12.2010 №01/1);

відповідача – Малахова В.Л. (довіреність від 04.08.2010 №8893/10/10-013)

розглянув  у відкритому  судовому  засіданні  клопотання про зупинення провадження у адміністративній справі  

за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «ВТК»

до Державної податкової інспекції у м.Енергодар Запорізької області

про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення

                                                             ВСТАНОВИВ:

У провадженні суду знаходиться адміністративна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «ВТК» (далі - позивач) до Державної податкової інспекції у м.Енергодар Запорізької області (далі - відповідач) про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення.

Представник відповідача у судовому засіданні заявив суду клопотання про зупинення провадження у справі до терміну, встановленого судом, для надання додаткових доказів. Представник позивача у судовому засіданні проти заявленого клопотання не заперечив.

Відповідно до п.4 ч.2 ст.156 КАС України, суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

На підставі вищевикладеного, суд вважає за можливе клопотання представника відповідача задовольнити та зупинити провадження у справі до 18.04.2011 для надання додаткових доказів.  

Керуючись п. 4 ч. 2 ст. 156, 160, 165 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

1. Клопотання  представника відповідача задовольнити.

2.Зупинити  провадження у справі № 2а-0870/786/11  до 18 квітня 2011 року  для надання додаткових доказів.

3.Наступне судове засідання відбудеться 18.04.2011 о 11 год 00 хв.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження відповідно до ст. 254 КАС України та може бути оскаржена в порядку та строки, встановлені ст.186 КАС України.


Суддя                                                  Ю.В.Калашник

18 квітня 2011 року    11:00

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація