Судове рішення #14219112

                                                  Справа№2-н-640/11                                          

                                                                                                                                                                           

С У Д О В И Й   Н А К А З

                                                                         

22 березня 2011 року                                                                               м.Чернігів

Новозаводський районний суд міста Чернігова

Суддя  Гордійко  Ю. Г.

розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю фірма «ТехНова» в інтересах комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за теплопостачання з ОСОБА_1,

В с т а н о в и в:

Стягувач: товариство з обмеженою відповідальністю фірма «ТехНова» в інтересах комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль»

Місце знаходження стягувача: будинок 23, вулиця Ушинського, місто Чернігів 14014, Банківські реквізити: рр 26002300000729 у банку «Демарк» м. Чернігова, МФО 353575, код 21680602

     Боржник: ОСОБА_1

Місце проживання боржника: 14000 АДРЕСА_1

Зважаючи, що заявником заявлено вимогу про стягнення заборгованості за теплопостачання, керуючись ст.ст. 64, 67-68 ЖК України, ст.ст. 11, 610 ЦК України, ст.ст. 96, 102-103 ЦПК України

Наказую:

1.          Стягнути з ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю фірма «ТехНова» в інтересах комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» 565 грн. 19 коп. заборгованості за надані послуги.

2.          Стягнути з ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю фірма «ТехНова» в інтересах комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення.

3.          Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 25 грн. 50 коп. державного мита.

   Суддя Новозаводського

   районного суду м. Чернігова             Ю.Г. Гордійко                                   

Згідно ч.1 ст. 105 ЦПК України боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.






























  • Номер: ц1664
  • Опис: про стягнення нарахованої але не виплаченої заробітної плати
  • Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
  • Номер справи: 2-н-640/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Гордійко Ю.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.03.2011
  • Дата етапу: 04.07.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація