Судове рішення #14198081

Справа №  3-97/11  

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

09 лютого 2011 року   Суддя Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області  Полубан М.П. , розглянувши матеріали адміністративної справи , які надійшли від Петропавлівського РВ УМВС відносно :

                                                                          ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешкає АДРЕСА_1 не працює, раніше до адміністративної відповідальності на протязі року не притягувався,

                                у скоєнні правопорушення , передбаченого ст. 173  КУпАП  ,

                                                              В С Т А Н О В И В  :

             14.01.2011 року близько 11:00 год. в с. Катеринівка по вул. Горького гр. ОСОБА_1, знаходячись в нетверезому стані вчинив сварку з неповнолітньою ОСОБА_2, висловлюючись в його адресу брутальною лайкою та погрожував фізичною розправою, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.

У судове засіданні правопорушник не з'явився. Крім того, про час та місце розгляду справи був належним чином повідомлений.

           Клопотання  про відкладення  розгляду  справи  від нього  до суду  не надходило,  за таких  обставин, на підставі ч. 1 ст. 268 КУпАП ,  суд вважає  за  можливе   розглянути  справу  без правопорушника.

 У справі є протокол про адміністративне правопорушення, постанова по справі, пояснення самого правопорушника та потерпілого.  

        Суд вважає , що дані матеріали справи та пояснення   являються достатнім доказом  для визнання  вини правопорушника та призначення йому , відповідно до закону ,  адміністративного стягнення .

Обставин , що пом'якшують та обтяжують відповідальність ,  суд у справі не вбачає .

Враховуючи зазначені обставини , особу правопорушника, суд вважає , що останній повинен  понести міру адміністративного стягнення як адміністративний арешт. Підстав для застосування іншого виду стягнення немає  .    

На підставі викладеного , керуючись ст.  24 , 32, 284, 326 КУпАП , суд –

                                                       П О С Т А Н О В И В :

           ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення , передбаченого ст. 173 КУпАП та  накласти на нього   адміністративне стягнення у виді 5 (п’ять) діб адміністративного арешту.  

                    Відповідно до 326 КУпАП, постанова про застосування адміністративного арешту виконується негайно після її винесення.

           Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено особою , щодо якої її винесено . Скаргу про постанову по справі може бути подано протягом 10 днів з дня її винесення .

          Постанова про адміністративне правопорушення може бути оскаржена прокурором.


Суддя    М. П. Полубан


  • Номер:
  • Опис: керував т/з у стані алкогольного спяніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-97/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Полубан М.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.01.2011
  • Дата етапу: 25.06.2011
  • Номер: АП-97
  • Опис: Невиконання розпорядження державного або іншого органу про працевлаштування
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-97/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Полубан М.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.12.2010
  • Дата етапу: 20.12.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація