Судове рішення #14193001

Справа № 3-80/11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31.01.2011 Суддя Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області В.В. Третяк, розглянувши матеріали, які надійшли з Державної податкової інспекції в м. Дніпродзержинську, про притягнення до адміністративної відповідальності

          ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Дніпродзержинськ, працює керівником ПП «Щебінь України»за адресою: м. Дніпродзержинськ, вул. Миру 8-4, мешкає за адресою:АДРЕСА_1

          за ч.1 ст.163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення

ВСТАНОВИВ:

          6 грудня 2010 року при перевірці ПП «Щебінь України», проведеної працівниками державної податкової інспекції в м. Дніпродзержинську, з питань несвоєчасної сплати узгодженої суми податкового зобов’язання, встановлений факт несвоєчасного надання платіжного доручення до установи банку, чим порушено:

-          п.п. 5.3.1., п. 5.3. ст.5 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»від 21.12.2000 року.

Із протоколу про адміністративне правопорушення від 23.12.2010 року, а також акту перевірки, видно, що з боку керівника ПП «Щебінь України»мав місце факт порушення Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»від 21.12.2000 року, внаслідок чого несвоєчасно надане платіжне доручення до установи банку для сплати податку, що свідчить про наявність у його діях складу правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правопорушник до суду не з'явився, про розгляд справи повідомлений належним чином, причину неявки не повідомив.

          Вина ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується актом перевірки

№ 476н/15-235/36981274 від 06.12.2010 року.

          Виходячи з викладеного, керуючись ч.1 ст. 163-2, ст.ст.283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення і призначити стягнення у вигляді штрафу у прибуток держави в сумі 85 гривень.

Постанова суду може бути оскаржена до Апеляційного суду через місцевий суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Строк звернення постанови до виконання до 31 квітня 2011 року.


                       Головуючий по справі                                                                       В.В. Третяк







  • Номер:
  • Опис: Керувала транспортним засобом в стані алкогольного сп‘яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-80/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Третяк В.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.12.2010
  • Дата етапу: 18.01.2011
  • Номер: АП-80
  • Опис: Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-80/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Третяк В.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.12.2010
  • Дата етапу: 17.12.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація