ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД
С У Д О В И Й Н А К А З
2н-737\11
18 березня 2011 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Приступа Д.І. розглянувши заяву Хмельницького комунального підприємства “Спецкомунтранс” про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за наданні послуги з вивезення побутових відходів
з
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3,
(АДРЕСА_1)
у відповідності до ст.102, 103, 105 ЦПК України, ст.526 ЦК України,
Н А К А З У Ю
1. Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь Хмельницького комунального підприємства “Спецкомунтранс” м. Хмельницький, вул. Толстого,1, р/р 26003000118681 у ВАТ КБ “Хрещатик” МФО 300670, ЗКПО03356565 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за наданні послуги з вивезення побутових відходів в розмірі 292 грн. 60 коп., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн.00 коп.
2. Другий примірник судового наказу видати стягувачу після набрання ним законної сили.
Суддя Приступа Д.І.
Судовий наказ набрав законної сили «___»______________2010 року
Судовий наказ пред’явити до виконання до «___»______________2013 року
Суддя Приступа Д.І.
Згідно зі ст.104 Цивільного процесуального кодексу України (далі- ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до ст. 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред”явлення до викорнання.
Заява боржника про скасування судового наказу , що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п”яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про, що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України)