Судове рішення #14160402

Справа № 3-181/11

П О С Т А Н О В А

Іменем України

14 лютого 2011 року                                                                                                             м. Очаків

Суддя Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Головко Л.І., розглянувши матеріали про притягнення ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 року в м. Очакові Миколаївської області, є приватним підприємцем, проживає за адресою: АДРЕСА_1, до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП, -

В С Т А Н О В И Л А :

01 лютого 2011 року було встановлено, що ОСОБА_1 надавав комп’ютерні послуги за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Шмідта, 16-В, не маючи дозволу виконавчого комітету Очаківської міської ради Миколаївської області на розміщення об’єкту послуг, чим порушив вимоги ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Під час розгляду справи ОСОБА_1 пояснив, що дійсно надавав комп’ютерні послуги, не маючи на це дозволу, за викладених вище обставинах.

Вислухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи, дійшла висновку, що своїми протиправними діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП, а саме порушення порядку провадження господарської діяльності –провадження господарської діяльності без одержання дозволу, якщо його одержання передбачене законом.

При накладені адміністративного стягнення, відповідно до ст.ст. 33-35 КУпАП, враховано характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, відсутність обставин, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

З урахуванням викладеного, вважаю, що штраф у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян є необхідним і достатнім стягненням за вчинення ОСОБА_1 зазначеного вище правопорушення.

На підставі викладеного, керуючись ст. 283, п. 1 ст. 284 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И Л А :

За вчинення правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП, накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 340 (трьохста сорока) гривень, що підлягає перерахуванню до державного бюджету м.Очакова на розрахунковий рахунок 31113106700008, код платежу 21081100, банк УДК в Миколаївській області МФО 826013, код 23396934.

Постанову протягом десяти днів з дня винесення може бути оскаржено до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, або її захисником.

У той же строк до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області на неї може бути внесено протест прокурора.

Суддя:





  • Номер:
  • Опис: керування т/з у стані алкогольного спяніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-181/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Головко Л. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.03.2011
  • Дата етапу: 25.06.2011
  • Номер: АП-181
  • Опис: Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-181/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Головко Л. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.01.2011
  • Дата етапу: 25.01.2011
  • Номер: 3/447/863/25
  • Опис: в м. Миколаєві вчинив насильство в сім'ї відносно своєї дружини
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-181/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Головко Л. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.02.2011
  • Дата етапу: 10.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація