Судове рішення #14151709

Справа  № 3-144/11

Категорія 69

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ


22.03.2011 Коропський районний суд Чернігівської області  в складі:

          головуючого(ої)-судді:           Грушко Олександр Петрович




при секретарі:Хілько Н.В.


                     

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали, які надійшли від Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності

          ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця та жителя АДРЕСА_1, освіта середня,  одруженого,  не працюючого,


          за ст. 85 ч.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


                                                       ВСТАНОВИВ:

          11 лютого 2011 року, близько 11 год. 50 хв., на в затоці р.Десна, біля  с.Радичів, Коропського району, Чернігівської області, ОСОБА_2 здійснював лов риби забороненим знаряддям лову - сіткою зяберною, чим порушив п. 3.15 «Правила любительського і спортивного рибальства».

В судовому засіданні ОСОБА_2 вину свою визнав частково пояснивши, що 11 лютого 2011 року ловив рибу з льоду на зимову вудочку на мармишку. Під час лову випадково зачепив мармишкою чиюсь сітку та витягнув її на лід. Риби у сітці не було. В цей час до нього підійшли співробітники держрибоохорони та склали протокол.

Допитаний в судовому засіданні в якості свідка інспектор держрибоохорони ОСОБА_3 показав, що 11 лютого 2011 року перебував у рейді в Коропському районі. Близько 11-50 год. поблизу с Радичів в затоці р. Десна помітив чоловіка, який підозріло бігав по льоду. Підійшовши до нього, встановив, що це був ОСОБА_2 біля нього на льоду лежала сітка зяберна, наполовину витягнута з води. ОСОБА_2 пояснив, що це не його сітка, що витягнув її випадково мармишкою. Але свідок вважає, що такими діями ОСОБА_2 здійснив лов забороненими засобами, так як замість того, щоб відразу відчепити сітку від гачка та кинути її у воду, витягнув сітку на лід.

          Заслухавши ОСОБА_2, покання свідка та вивчивши матеріали справи суд приходить до слідуючого висновку.

ОСОБА_2 вперше притягується до адміністративної відповідальності, жодних збитків рибному господарству не завдав, ніде не працює, а тому суд вважає можливим, враховуючи особу правопорушника,  не накладати на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу і у відповідності до ст.22 КУпАП, звільнити його від адміністративної відповідальності за малозначністю правопорушення і обмежитись усним зауваженням.






          На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 22, 85 ч.4, 283 КУпАП, суддя, -

                                                            ПОСТАНОВИВ:

          ОСОБА_2 звільнити від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 85 ч.4 КУпАП за малозначністю правопорушення і оголосити йому усне зауваження.

Сітку зяберну, яка знаходиться на складі Чернігівдержрибоохорони- конфіскувати.

          

           Постанова може бути оскаржена або опротестована прокурором протягом 10 днів з дня її винесення до апеляційного суду Чернігівської області через Коропський районний суд.








Суддя           О. П. Грушко




  • Номер:
  • Опис: порушення порядку проведення розрахунків
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-144/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Грушко О.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.02.2011
  • Дата етапу: 25.06.2011
  • Номер: АП-144
  • Опис: Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-144/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Грушко О.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.12.2010
  • Дата етапу: 17.01.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація