Судове рішення #14143064

Справа №  3-77/11  

    

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ


03 лютого 2011 року                                                                                      м. Косів

Суддя Косівського районного суду Івано-Франківської області Турянський І.Є.,  розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від ВДАІ м. Косів при УДАІ УМВС в Івано-Франківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 р.н., жителя АДРЕСА_1  не працюючого,

                                                             за ст. 130 ч.1 КУпАП,

                                                             в  с  т  а  н  о  в  и  в :

           

ОСОБА_1 відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Правопорушення вчинено за наступних обставин.

          13.12 2010 року о 22.17 год. в с.Микитинці  ОСОБА_1, керував транспортним засобом з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, - відмовився, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху.

          Правопорушник вину визнав.

           Вина ОСОБА_1 у вчиненому, повністю підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення серії АТ1 № 060293, де зафіксовано місце, спосіб та обставини вчиненого (а.с.1).

           Таким чином, оцінивши всі зібрані і досліджені докази в сукупності, вважаю вину  у відмові від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, доведеною, а його дії слід кваліфікувати за ст. 130 ч. 1 КУпАП.

При накладенні стягнення, судом враховується характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.

          Керуючись ст.ст. 221, 283, 284 КУпАП,-                                                    

                                                            п  о  с  т  а  н  о  в  и  в :

          ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП та накласти стягнення у вигляді 2550 грн. штрафу.

Постанова може бути оскаржена до Івано-Франківського апеляційного суду через Косівський районний суд протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подачі апеляції або внесення протесту прокурором.


СУДДЯ:


  • Номер:
  • Опис: встановив на т/з сигнальний пристрій не узгодивши з ДАІ
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-77/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Турянський І.Є. І. Є.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.01.2011
  • Дата етапу: 24.05.2011
  • Номер:
  • Опис: Ухиляється від виконання своїх батьківських обов‘язків
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-77/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Турянський І.Є. І. Є.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.12.2010
  • Дата етапу: 17.01.2011
  • Номер: АП-77
  • Опис: Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-77/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Турянський І.Є. І. Є.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.12.2010
  • Дата етапу: 17.12.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація