21.01.2011
У Х В А Л А
про залишення апеляційної скарги без руху
21 січня 2011 року м. Херсон
Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Херсонської області Кутурланова О.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
в с т а н о в и л а:
22 грудня 2010 року Дніпровський районний суд м. Херсона ухвалив у зазначеній справі рішення, на яке ОСОБА_3 подала апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України, а саме: не сплачено судовий збір в сумі 850,00 грн.
Посилання апелянта на наявність підстав для звільнення від сплати судового збору не ґрунтуються на законі.
Вказана обставина згідно ст.ст. 297 та 121 ЦПК України, є підставою для залишення апеляційної скарги без руху та надання апелянту строку для усунення зазначених недоліків.
Для виправлення вказаних вище недоліків апелянту слід направити в строк встановлений судом оригінали документів про сплату судового збору до апеляційного суду за адресою: м. Херсон, вул. 295 Стрілкової дивізії, №1-а з посиланням на номер справи 713/11.
Керуючись ст.ст. 121, 297 ЦПК України, суддя, -
у х в а л и л а:
Апеляційну скаргу ОСОБА_3 на рішення Дніпровського районного суду м. Херсона від 22 грудня 2010 року залишити без руху.
Апелянту усунути зазначені в ухвалі недоліки протягом п’яти днів з дня отримання ним копії ухвали.
Повідомити, що в разі невиконання зазначених вимог у встановлений строк, апеляційна скарга буде вважатися неподаною і повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Кутурланова