Справа №3-641/2007
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 травня 2007 року. Суддя Зарічненського районного суду Рівненської області Зейкан Н.М. , розглянувши матеріали, які надійшли від Кузнецовського міського суду Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, працюючого водієм ПП «ОСОБА_2», за ч.1 ст. 122 КУпАП, -
встановив:
Відповідно до протоколу про адмінправопорушення №386055, 28 січня 2007 року близько 11-ї год. 30 хв. ОСОБА_1 , керуючи автомобілем «Мерседес», державний номерний знак НОМЕР_1, на 161-му км. а/д Київ-Ковель, порушив правила проїзду перехресть, повертаючи ліворуч здійснив виїзд на смугу зустрічного руху.
Згідно ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - два місяці з дня його виявлення.
Враховуючи, що правопорушення було скоєне 28 січня 2007 року, а справу розглянуто 10 травня 2007' року, то строки притягнення до відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 122 КУпАП України минули, а тому справу провадженням слід закрити.
Керуючись п.7 ст. 247, п.3 ст. 284 КУпАП, -
постановив:
Провадження по справі відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрити.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає, але може бути опротестована прокурором.