Судове рішення #14107386

                                                                                                                 Справа № 3-98-2011

П О С Т А Н О В А


17 січня 2011  року      

                   Суддя Артемівського міськрайонного  суду Донецької області  Букрєй С.П. розглянувши матеріали, які надійшли з Артемівського МВ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної  відповідальності

          ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки Белорусі, не працюючого, який мешкає:  АДРЕСА_1  за ст. 203 ч. 1 КУпАП, -

В С Т А Н О В И В :

             ОСОБА_1, гр-ка  Беларусі,  після закінчення терміну перебування на території України 12.09.2010 року не продовжила строк перебування на Україні та з 12.09.2010 року по теперішній час мешкала  в АДРЕСА_1 без реєстрації, що було виявлено при її зверненні до СГІРФО Артемівського МВ, чим скоїла правопорушення передбачене ст. 203 ч.1  КУпАП.

          Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення повністю підтверджена матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, поясненням правопорушника.

              Суд, розглядаючи питання про міру стягнення, враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, вважає, що відносно неї слід обрати покарання  у вигляді штрафу у розмірі 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

           Керуючись ст. 203 ч.1, 268, 283, 284 КУпАП,  -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 203 ч.1  КУпАП і призначити стягнення  у вигляді  штрафу у розмірі 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що у грошовому вигляді становить 340  гривень.

 

           Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Донецької області через Артемівський міськрайонний суд Донецької області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

          Постанова надрукована суддею одноособово, в єдиному примірнику



         Суддя   Артемівського

         міськрайонного  суду                                                   С.П.Букрєй                                  

  • Номер:
  • Опис: керував т\з у стані алкогольного спяніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-98/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Букрєй С.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.01.2011
  • Дата етапу: 24.05.2011
  • Номер:
  • Опис: 21.12.2010 року о 12годині 20 хвилині в селі Пузикове Глобинського району водій чуб В.Г.керував мопедом VIPER без номерного знаку перебуваючи встані алкогольного сп"яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-98/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Букрєй С.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.01.2011
  • Дата етапу: 18.01.2011
  • Номер: 3/1423/9372/11
  • Опис: орушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-98/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Букрєй С.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.12.2010
  • Дата етапу: 21.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація