№ 3-1347
14 жовтня 2008 р.
ПОСТАНОВА
14 жовтня 2008 p. Суддя Високопільського районного суду Херсонської області Холкіна Г. І. розглянувши матеріали, які надійшли від ІДПС ГДПС ВДАІ смт. Високопілля ВДАІ УМВС України в Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Херсонської області та мешканця с Потьомкіне, Високопільського району Херсонської області, українця, громадянина України, з середньою освітою, не працюючого, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався,
за ст. 121 ч. 1 КпАП України
ВСТАНОВИВ:
15.09.2008 року, близько 10.40 години ОСОБА_1 в с Заградівка, керував транспортним засобом Ауді - 80 державний номерний знак НОМЕР_1, який не пройшов державний технічний огляд в установлений термін, чим порушив вимоги п. 31.3 (б) Правил дорожнього руху, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 121 ч. 1 КпАП України, тобто керування водіями транспортними засобами, що своєчасно не пройшли державного технічного огляду.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю, щиро кається, обіцяє проходити технічний огляд вчасно, просить суд суворо не карати.
Крім повного визнання своєї вини, вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серія АВ № 458787 від 15.09.2008 року, особистими поясненнями ОСОБА_1 зазначеними в протоколі про адміністративне правопорушення.
При призначенні адміністративного стягнення прийнято до уваги характер та ступінь тяжкості скоєного адміністративного правопорушення, дані про особу правопорушника, вперше притягується до адміністративної відповідальності, визнання ним своєї вини, його ставлення до вчиненого, майновий та сімейний стан.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 33, 121 ч. 1, 221, 268, 280, 283, 284, 287 КпАП України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 визнати винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 121 ч. 1 КпАП України і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 17 (Сімнадцяти) грн.
Постанова є остаточною і оскарженню в порядку провадження в справах про адміністративні правопорушення не підлягає.
Набирає чинності з моменту винесення.
Строк пред’явлення до виконання згідно ст. 303 КпАП України.