Судове рішення #14055108

                                                                                          Справа № 3-2327/11      

П О С Т А Н О В А

Іменем України


17 березня 2011 року                                                             м. Одеса

Суддя Малиновського районного суду м. Одеси Мазун І.А., розглянувши матеріали, які надійшли з 4 взводу роти ДПС м. Одеса УДАІ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає за адресою:  АДРЕСА_1

за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КпАП України,-   

В С Т А Н О В И В:

05 лютого 2011 року о 23 годині 40 хвилин, водій ОСОБА_1 передала керування  автомобілем ВАЗ 2108, державний номер НОМЕР_1 на вул. Колонтаївській в м. Одеса громадянину ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, який перебував в стані алкогольного сп’яніння, згідно протоколу медичного огляду №000302.

Зазначеними діями водій ОСОБА_1 порушила вимоги п. 2.9 «г»«Правил дорожнього руху», затверджених Постановою КМУ від 10.10.2001 року №1306.  

          Вказані обставини повністю підтверджуються наданими до суду матеріалами адміністративної справи, а саме:

-          протоколом про адміністративне правопорушення серії ВН1 № 282184 від 06.02.2011р.;

-          висновком щодо результатів медичного з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Правопорушник ОСОБА_1 у судове засідання з’явився, свою вину в порушенні Правил дорожнього руху визнала повністю та щиро розкаялась.

Таким чином, ОСОБА_1 своїми діями скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 ч.1 КпАП України.

На підставі вищевикладеного, враховуючи рівень суспільної небезпеки і характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступень його вини та майновий стан, щире розкаяння, відношення до скоєного, суд вважає об’єктивним і достатнім застосування до правопорушника санкції, передбаченої ст.130 ч.1  КпАП України у вигляді штрафу.

На підставі викладеного, керуючись  ст.ст. 24, 33, 34, 130 ч.1, 221, 283, 284  КпАП України, -  

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КпАП України та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі ста п’ятдесяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень.

Вилучене посвідчення водія на ім’я ОСОБА_1 –повернути власникові у встановленому законом порядку.

Постанова може бути оскаржена сторонами в десятиденний строк з дня винесення постанови або на неї може бути, внесено протест прокурора відповідно до ст. 290 КпАП України.

Суддя:                                                                                 Мазун І.А.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація