Судове рішення #14049183

Справа №  3-в-13/11

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

 

22 березня 2011 року   місто Кіровоград

                Суддя Кіровського районного суду міста Кіровограда Петров Р.І., розглянувши подання інспектора Кіровоградського МРВ КВІ УДДУ ПВП у Кіровоградській області Присяжнюк С.В. про заміну невідбутої частини громадських робіт адміністративним арештом відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1,-

В С Т А Н О В И В :

          01.03.2011 року до Кіровського районного суду Кіровограда повторно надійшло подання інспектора Кіровоградського МРВ КВІ УДДУПВП у Кіровоградській області Присяжнюк С.В. про заміну ОСОБА_1 невідбутої частини громадських робіт адміністартивним арештом у зв”язку з тим, що ОСОБА_1 викликався до кримінально-виконавчої інспекції для роз”яснення порядку та умов виконання адміністративного стягнення у виді громадських робіт, але незважаючи на неодноразові виклики до інспекції не з”явився.

          Також в поданні інспектор вказував, що ним було здійснено перевірку за місцем проживання ОСОБА_1 і на момент перевірки порушник був відсутній. До цього часу ОСОБА_1 не приступив до відбування громадських робіт та не надав будь-яких пояснень відносно ухилення від відбування  громадських  робіт.

          Відповідно до ст. 321-4 КУпАП у разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою судді невідбутий строк громадських робіт може бути замінено адміністративним арештом з розрахунку один день арешту за п'ять годин громадських робіт, але не більше, як на п'ятнадцять діб.

          До матеріалів подання не додано належних документів, що підтверджують отримання ОСОБА_1 повідомлень про виклики до  кримінально-виконавчої інспекції для роз”яснення порядку та умов виконання адміністративного стягнення у виді громадських робіт, а тому умислу ОСОБА_1 на ухилення від відбуття громадських робіт не вбачається.

          Крім того, саме на інспектора  Кіровоградського МРВ КВІ УДДУ ПВП у Кіровоградській області покладено обов”язок по виконанню постанови суду (розшук та встановлення місця перебування особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, а також повідомлення його належним чином про місце та час відбуття громадських робіт).

              З огляду на викладене та керуючись ст.  298, 321-4, ст.ст. 247, 284 КУпАП,-

П О С Т А Н О В И В :

          У задоволенні подання  інспектора  Кіровоградського МРВ КВІ УДДУ ПВП у Кіровоградській області про заміну ОСОБА_1 невідбутої частини громадських робіт адміністративним арештом-відмовити.

                Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області або на неї може бути внесений протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення. Апеляційна скарга або протест прокурора подаються до апеляційного суду через Кіровський районний суд міста Кіровограда.

  


Суддя   Кіровського

районного суду

м.Кіровограда Р. І. Петров


           

  • Номер:
  • Опис:
  • Тип справи: на справу в порядку виконання постанов у справах про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-в-13/11
  • Суд: Іллічівський міський суд Одеської області
  • Суддя: Петров Р. І.
  • Результати справи: клопотання задоволено повністю
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 09.02.2011
  • Дата етапу: 28.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація