№ 2-1812/09
УХВАЛА
15 липня 2009 року Голосіївський районний суд у складі
головуючого - судді Коломеєць І.А.
при секретарі Яворській О.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до страхової компанії „Оранта", Головного Управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області про стягнення заборгованості по виплаті страхової суми в зв’язку із встановленнями інвалідності, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з вказаним позовом.
В судовому засіданні 15.07.2009р. представник СК „Оранта" заявив клопотання про закриття провадження у справі, мотивуючи його тим, що вказаний позов повинен розглядатися в порядку адміністративного, а не цивільного судочинства, оскільки ГУ МВС України в Київській області є суб’єктом владних повноважень.
Представник позивача проти задоволення клопотання заперечував, вважаючи, що справа повинна розглядатись в порядку цивільного судочинства.
ГУ МВС України в Київській області свого представника в судове засідання не направило, про день та час слухання справи повідомлене належним чином.
Заслухавши представників СК „Оранта" та позивача, дослідивши матеріали справи, приймаючи до уваги суть позовних вимог, суд прийшов до висновку, що заявлене клопотання підлягає задоволенню, оскільки згідно даних позовної заяви позивач проходив службу в органах внутрішніх справ України та був звільнений у зв’язку із захворюванням, пов’язаним з виконанням службових обов’язків. ГУ МВС України в Київській області, яке є відповідачем у даній цивільній справі є суб’єктом владних повноважень, тому, відповідно до ст. ст. 17, 18 КАС України вказаний спір відноситься до компетенції адміністративних судів.
Відповідно до п.1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
На підставі викладеного та керуючись п.1 ч. 1 ст. 205, ст. ст. 206, 210 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Закрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до страхової компанії „Оранта", Головного Управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області про стягнення заборгованості по виплаті страхової суми в зв’язку із встановленнями інвалідності.
Роз’яснити позивачу, що він має право звернутися з адміністративним позовом до Адміністративного суду.
Заява про апеляційне оскарження даної ухвали може бути подана протягом п’яти днів з дня її проголошення.
Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про її апеляційне оскарження.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у зазначений строк, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.