КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа № 2-а-526/10
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 лютого 2011 р. м. Київ
Суддя-доповідач Київського апеляційного адміністративного суду Коротких А.Ю., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Корольовського районного суду м. Житомира від 05 серпня 2010 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до ВДАІ м. Житомира при УМВС України в Житомирській області про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності, -
В С Т А Н О В И В :
Відповідно до ч. 2 ст. 20 КАС України апеляційні адміністративні суди переглядають судові рішення місцевих адміністративних судів (місцевих загальних судів як адміністративних судів та окружних адміністративних судів), які знаходяться у межах їхньої територіальної юрисдикції, в апеляційному порядку як суди апеляційної інстанції.
Указом Президента України від 16 жовтня 2008 року № 941/2008 «Про вдосконалення мережі адміністративних судів України»з 1 березня 2009 року у системі адміністративних судів України утворено Житомирський апеляційний адміністративний суд, який розпочав діяльність з 19 січня 2011 року.
У свою чергу, порядок передачі апеляційних скарг від апеляційних адміністративних судів до новоутворених судів того самого рівня і спеціалізації КАС України не врегульовано.
Разом з тим, такий порядок встановлений для апеляційних загальних та господарських судів, відповідно до якого після початку діяльності апеляційного адміністративного суду апеляційні скарги в адміністративних справах, подані до відповідних апеляційних загальних та господарських судів, передаються цими судами до апеляційного адміністративного суду, якщо провадження у справі ще не відкрито (пункти 5, 6 Прикінцевих та перехідних положень КАС України).
При цьому, законодавець не пов’язує такі дії загальних та господарських судів з часом прийняття рішення судом першої інстанції та датою початку діяльності новоутвореного апеляційного адміністративного суду.
За змістом ч. 7 ст. 9 зазначеного Кодексу у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
Отже, встановлене регулювання, за аналогією закону, поширюється і на порядок передачі апеляційної скарги із апеляційного адміністративного суду до новоутвореного апеляційного адміністративного суду, у межах територіальної юрисдикції якого знаходиться місцевий суд рішення якого підлягає перегляду.
Враховуючи, що апеляційне провадження у справі ще не відкрито, апеляційна скарга ОСОБА_2 зі справою підлягає передачі до Житомирського апеляційного адміністративного суду.
Відповідно до приписів процесуального закону спори між адміністративними судами щодо підсудності не допускаються.
Керуючись ст.ст. 9, 160, 184, 189, 211, 254, Розділом VІІ КАС України,
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Корольовського районного суду м. Житомира від 05 серпня 2010 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до ВДАІ м. Житомира при УМВС України в Житомирській області про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності разом зі справою передати до Житомирського апеляційного адміністративного суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає як така, що не перешкоджає подальшому провадженню у справі.
Суддя: Коротких А.Ю.
- Номер: 2-а-526/10
- Опис: визнання дій неправомірними
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-526/10
- Суд: Виноградівський районний суд Закарпатської області
- Суддя: Коротких А.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.06.2015
- Дата етапу: 19.06.2015
- Номер: 2-а-526/10
- Опис:
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-526/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Коротких А.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.08.2015
- Дата етапу: 17.08.2015
- Номер: 6-а/758/1/17
- Опис: заява
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-а-526/10
- Суд: Подільський районний суд міста Києва
- Суддя: Коротких А.Ю.
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.11.2016
- Дата етапу: 18.07.2017
- Номер: 2-а-526/10
- Опис: про ст. допомоги
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-526/10
- Суд: Глухівський міськрайонний суд Сумської області
- Суддя: Коротких А.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.09.2017
- Дата етапу: 25.09.2017
- Номер:
- Опис: скарга на постанову про адмін.правопорушення
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-526/10
- Суд: Таращанський районний суд Київської області
- Суддя: Коротких А.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.06.2010
- Дата етапу: 24.06.2010
- Номер:
- Опис: про стягнення та виплату щомісячної доплати як непрацюючому пенсіонеру що проживає в зоні радіоекологічному контролю
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-526/10
- Суд: Славутицький міський суд Київської області
- Суддя: Коротких А.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.11.2010
- Дата етапу: 15.11.2010
- Номер: 2-а-526/10
- Опис: Про визнання протиправною бездіяльності УПФУ та зобов’язати здійснити нарахування та виплату доплати до пенсії як дитині війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-526/10
- Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області
- Суддя: Коротких А.Ю.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.10.2010
- Дата етапу: 10.11.2010