Судове рішення #14030154

Справа № 3-7283/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

08 липня 2009 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Нєсвєтова Н.М. розглянувши матеріали, які надійшли з УДАІ РУГУ ГУ МВС Голосіївського району в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Києва, не працюючої, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1

- за ст. 122 ч.3 КУпАП, -

встановив:

11.06.2009 року о 12 год. 05 хв. водій ОСОБА_1, рухаючись на 17 км. автодороги Київ-Одеса в населеному пункті с Чабани, позначеного дорожнім знаком «5.45» - початок населеного пункту, керуючи автомобілем марки «Фольксваген Поло» державний номерний знак НОМЕР_1, рухалася зі швидкістю 112 км/год., чим перевищила вставлене обмеження на 58 км/год. Швидкість вимірювалась приладом «Беркут» 0801083, чим порушила п. 12.4 Правил дорожнього руху України.

ОСОБА_1 в судовому засіданні вину свою відповідно до складеного протоколу визнала повністю, крім цього її вина у вчиненому правопорушенні, передбаченого ст. 122 ч.3 КУпАП також підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення.

З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи порушника, її пояснень, вважаю, що ОСОБА_1 необхідно визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 122 ч.3 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу.

На підставі викладеного, вважаючи, що зібраними доказами в повній мірі встановлено обставини порушення та доведено винність порушника.

Керуючись ст. ст. 283-285 КУпАП, суддя:

постановив:

Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.122 ч.3 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 (п'ятсот десять) грн.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва протягом десяти днів з моменту винесення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація