Судове рішення #13983195

Радехівський районний суд Львівської області

      

Справа №  3-145/11

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ


14.03.2011м. Радехів



Суддя Радехівського районного суду Львівської області Мулявка О.В.

розглянувши матеріали, які надійшли від начальника ДПІ в Радехівському районі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживає в с. Шайноги Радехівського району Львівської області, до адміністративної відповідальності протягом року не притягався,

за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 здійснює господарську діяльність без державної реєстрації як суб’єкта господарювання та без одержання ліцензії на проведення певного вижду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

ОСОБА_1 винним себе у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, визнав. Винність його також стверджується матеріалами справи. В суді був представлений протокол серії КМ №207854 від 10.01.2011 року про те, що ОСОБА_1 порушив ст.19 Господарського кодексі України та ст.9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», акт від 10.01.2011р.

Приймаючи до уваги вищенаведені докази, які підтверджують винність ОСОБА_1, вважаю, що правопорушника потрібно притягнути до адміністративної відповідальності.

Керуючись ст.ст.283,284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

П О С Т А Н О В И В

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 400 грн.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області та опротестована прокурором протягом 10 днів з дня її винесення.




Суддя   О. В. Мулявка


  • Номер:
  • Опис: непокора працівникам міліції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-145/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Мулявка О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.02.2011
  • Дата етапу: 24.05.2011
  • Номер:
  • Опис: керував транспортним засобом в стані алкогольного сп‘яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-145/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Мулявка О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.01.2011
  • Дата етапу: 07.02.2011
  • Номер: АП-145
  • Опис: Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-145/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Мулявка О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.12.2010
  • Дата етапу: 17.01.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація