справа №2с-32/11
УХВАЛА
28 лютого 2011 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Приступа Д.І., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу,
встановив:
2 листопада 2010 року суддею Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_1, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14 на користь об’єднання співласників багатоквартирного будинку «Юлія»заборгованості за обслуговування будинку та прибудинкової території.
Боржники звернулися до суду із заявами про скасування цього судового наказу посилаючись на те, що жодних договорів не укладалося із ОСББ «Юлія»та у наявних між ОСББ «Юлія»та боржниками правовідносинах є спір про право.
Керуючись ст.106 ЦПК України,
ухвалив:
Скасувати судовий наказ судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 2 листопада 2010 року про стягнення з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_1, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14 на користь об’єднання співласників багатоквартирного будинку «Юлія» заборгованості за обслуговування будинку та прибудинкової території.
Роз’яснити стягувачеві, що заявлені вимоги можуть бути розглянуті в позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред’явлення позову.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Д.І. Приступа
2-с/2218/32/11
16.03.2011
Суддя Хмельницького
міськрайонного суду: Приступа