Судове рішення #13921670


Справа №: 3-122/11



П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


          15 лютого 2011 року                                                                         м. Миколаїв

          Суддя Жовтневого районного суду Миколаївської області Локтіонова О.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Жовтневого району ВДАІ УМВС України в Миколаївській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і мешканця АДРЕСА_1, не працюючого,

 - за ч. 1 ст. 130 КУпАП,

                    В С Т А Н О В И В:

                22.12.2010 року о 08 год. 30 хв. ОСОБА_1 в порушення п.2.5 ПДР керував транспортним засобом ДЕО-Ланос, реєстраційний номер НОМЕР_1 в м.Миколаєві по пр.Жовтневому в районі будинку №554 з явними ознаками алкогольного сп'яніння. На вимогу працівника ДАІ в присутності двох свідків від проходження медичного огляду на стан сп'яніння відмовився.

В суді ОСОБА_1 підтвердив обставини, викладені у протоколі про адміністративне правопорушення.

          Згідно свідоцтва про зміну імені від 21.12.2010 року ОСОБА_1 змінив прізвище та ім’я на ОСОБА_1, про що в книзі реєстрації зміни імені в цей день було зроблено актовий запис за №14.

          Вислухавши ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що в його діях є склад адміністративного правопорушення, передбачений ч.1 ст.130 КУпАП.

          Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.283,284 КУпАП, суд

П О С Т А Н О В И В:

          ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Жовтневий районний суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її захисником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.


                    Суддя                                                                      О.В. Локтіонова

  • Номер:
  • Опис: порушення порядку використання мисливської зброї
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-122/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Локтіонова О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.02.2011
  • Дата етапу: 03.07.2011
  • Номер:
  • Опис: керував транспортним засобом з ознаками алкоголдьного сп"яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-122/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Локтіонова О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.01.2011
  • Дата етапу: 26.01.2011
  • Номер: АП-122
  • Опис: Порушення порядку проведення розрахунків
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-122/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Локтіонова О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.12.2010
  • Дата етапу: 17.01.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація