НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 квітня 2007 року справа № 2-452-07 м. Нововолинськ
Нововолинський міський суд Волинської області в складі:
головуючого судді Федонюк СЮ.
при секретарі Навроцької М.Р.
за участю представника позивача Сеха А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Нововолинську справу за позовом комунального підприємства "Нововолинськводоканал" ЖКО Нововолинської міськради до ОСОБА_1про стягнення заборгованості по оплаті за послуги з водопостачання та водовідведення,-
встановив:
27 лютого 2007 року КП "Нововолинськводоканал" звернулося в суд з позовом до ОСОБА_1. про стягнення заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення за період з лютого 2004 року по січень 2007 року включно в сумі 629,64 грн. Вимоги обґрунтовує тим, що відповідач проживає в квартирі за адресою АДРЕСА_1, яка є комунальною власністю, користується послугами по водопостачанню та водовідведенню і не виконує своїх зобов'язань щодо своєчасного внесення плати за надані послуги. В результаті цього утворилась заборгованість по сплаті даних комунальних послуг в сумі 629,64 грн., яку просить стягнути позивач на його користь з відповідача, 30,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи понесених позивачем при подачі позову до суду та 51,00 грн. судового збору в доход держави.
Представник позивача Сех А.В. в судовому засіданні позов підтримав, просить стягнути з відповідача на користь позивача 629,64 грн. заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення, 30,00 грн. витрат за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи сплачених позивачем при подачі позову до суду, та в доход держави 51,00 грн. судового збору.
Відповідач ОСОБА_1. в судове засідання не з'явився з невідомих суду причин, будучи належним чином повідомленим про час та місце розгляду справи, про що свідчить судовий виклик надрукований в газеті "Волинь-нова",
про причини неявки в судове засідання не повідомив.
Відповідно до ст. 224 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про причини неявки або якщо зазначені ним причини визнані неповажними, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
Представник позивача Сех А.В. не заперечив проти такого вирішення справи.
Заслухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позов підлягає до задоволення.
З пояснень представника позивача, письмових доказів в судовому засіданні встановлено, що відповідач проживає в квартирі за адресою АДРЕСА_1 яка є комунальною власністю, користується послугами по водопостачанню та водовідведенню, не вносить плату за вищезазначені послуги, внаслідок чого утворилась заборгованість в сумі 629,64 грн. за період з лютого 2004 року по січень 2007 року включно.
Дані обставини підтверджуються розрахунком заборгованості (а.с.4), випискою з особового рахунку (а.с.З), тарифами встановленими рішенням Нововолинської міськради (а.с.5,6,7).
Згідно статей 64, 67, 68 ЖК України наймач і повнолітні члени його сім'ї зобов'язані своєчасно (щомісяця) вносити квартирну плату і плату за комунальні послуги і несуть солідарну відповідальність за невиконання цих зобов'язань.
Таким чином вимоги позивача є підставними і підлягають до задоволення.
Отже, до стягнення з відповідача ОСОБА_1. на користь позивача підлягає 629,64 грн. боргу за надані послуги з водопостачання та водовідведення за період з лютого 2004 року по січень 2007 року включно.
Також до стягнення з відповідача ОСОБА_1. на користь позивача підлягають судові витрати - сума сплачених витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн., що підтверджується документально (а.с.1) та в доход держави 51 грн. судового збору.
Керуючись ст. 10, ст. 11, ст. 60, ст. 88, ст. 212, ст. 213, ст. 214, ст. 215, ст. 224, ст. 225, ст. 226 ЦПК України, на підставі ст. 64, ст. 67, ст. 68 ЖК України, - суд,
вирішив:
Позов задоволити.
Стягнути з ОСОБА_1на користь комунального підприємства "Нововолинськводоканал" ЖКО Нововолинської міськради 629 (шістсот двадцять дев'ять) грн. 64 коп. заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення за період з лютого 2005 року по січень 2007 року включно, 30 (тридцять) грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, сплачених позивачем при подачі позову до суду, разом 659 (шістсот п'ятдесят дев'ять) грн. 64 коп.
Стягнути з ОСОБА_1в доход держави 51 (п'ятдесят одну) грн. судового збору.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення можна подати протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у двадцятиденний строк після подання заяви про апеляційне оскарження, то рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення суду, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Рішення можна оскаржити до апеляційного суду Волинської області через Нововолинський міський суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Головуючий підпис
Згідно з оригіналом
Суддя СЮ. Федонюк
- Номер: 6/550/15/17
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-452/2007
- Суд: Чутівський районний суд Полтавської області
- Суддя: Федонюк С.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.10.2017
- Дата етапу: 18.10.2017