Судове рішення #13846596

Справа № 3-391/11

П О С Т А Н О В А

іменем України

24 січня 2011 року суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області  Токар Н.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Павлограда Дніпропетровської області, громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою: Дніпропетровська область, АДРЕСА_1

про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 44 Кодексу України про       адміністративні правопорушення, -

В С Т А Н О В И В :

20 грудня 2010 року о 10 год. 00 хв. біля буд. 12 по вул. Садовниченко в  м.Павлограді, при особистому огляді гр-на ОСОБА_1 було виявлено наркотичний засіб “маріхуана”, об`ємом   

0, 50гр., який він зберігав без мети збуту у невеликих розмірах.

У судове засідання ОСОБА_1 не з’явилася, про час та місце слухання справи була повідомлена  належним  чином, причини  неявки не повідомила.

Винність ОСОБА_1 підтверджується зібраними матеріалами: протоколом про адміністративне правопорушення серії  ДН № 43160 від 24 грудня 2010 року (а.с.1), постановою про відмову в порушенні кримінальної справи (а.с. 4) рапортом (а.с.5), протоколом особистого огляду (а.с. 6), поясненнями (а.с.7-9).

Приймаючи до уваги викладене, суд робить висновок про доведеність вини ОСОБА_1 у тому, що він дійсно незаконно придбав, зберігав наркотичні засоби без мети збуту у невеликих розмірах, тобто у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.44  КУпАП.

З урахуванням викладеного, а також характеру вчиненого правопорушення, особи правопорушника, ступеню вини та інших вимог ст.33 КУпАП приходжу до висновку про необхідність  накладення  на  винну  стягнення,  достатнього  для  її  виховання.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 184 ч.4, 283, 284 Кодексу України про       адміністративні правопорушення, суддя -

П О С Т А Н О В И В :

На ОСОБА_1 накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у доход держави у розмірі 306 (триста шість) гривень.

Наркотичні засоби «маріхуана», в кількості  0,50 гр, які знаходяться в Павлоградському МВ ГУМВД в Дніпропетровської області ( квитанція  № 150606 від 25.12.2010)-значити.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області шляхом подачі скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.


Суддя:Н. В. Токар


              

  • Номер:
  • Опис: керування т/з у стані алкогольного спяніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-391/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Токар Н.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.05.2011
  • Дата етапу: 14.07.2011
  • Номер: 3/2210/318/12
  • Опис: не зявився для реєстрації р Летичівський РВ УМВС, чим порушив постанову Летичівського райсуду
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-391/11
  • Суд: Летичівський районний суд Хмельницької області
  • Суддя: Токар Н.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.05.2011
  • Дата етапу: 17.05.2011
  • Номер:
  • Опис: Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-391/11
  • Суд: Калинівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Токар Н.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.02.2011
  • Дата етапу: 04.03.2011
  • Номер: 3-391/11
  • Опис: в с. Гірське порушили громадський порядок, чим вчинили дрібне хуліганство
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-391/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Токар Н.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.03.2011
  • Дата етапу: 04.04.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація