Судове рішення #13837036

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 січня 2011 року суддя Бабушкінського райсуду м.Дніпропетровська Решетнік М.О., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України у Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Дніпропетровська, громадянина України, освіта вища, працюючого на посаді начальника відділення з розкриття злочинів в базових галузях економіки відділу податкової міліції Лівобережної МДПІ м.Дніпропетровська, проживаючого в АДРЕСА_1, раніше не судимого, до адміністративної відповідальності не притягувався, -

за ст.1 ч.2 п. «а»Закону України «Про боротьбу з корупцією», -

                                      ВСТАНОВИВ

ОСОБА_1 перебуваючи на посаді начальника відділення з розкриття злочинів в базових галузях економіки відділу податкової міліції Лівобережної МДПІ м.Дніпропетровська, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, 02 вересня 2010 року  прибув до офісного приміщення відокремленого складу по Дніпропетровському регіону ТОВ «Торговий Дім «Дольче Віта»та повідомив керівника підприємства ОСОБА_2 про надходження до Лівобережної МДПІ м.Дніпропетровська заяви про правопорушення, пов’язані з ухиленням від сплати податків під час видачі заробітної плати працівникам та викликав останнього для дачі пояснень. 03 вересня 2010 року ОСОБА_1 ознайомив ОСОБА_2 із заявою ОСОБА_3 та з метою уникнення негативних наслідків запропонував йому звернутись до ОСОБА_3 з проханням відмовитись від своєї заяви, що останнім і було зроблено. Після чого 17 вересня 2010 року ОСОБА_3 під диктовку ОСОБА_1 в присутності ОСОБА_2 написав заяву з проханням залишити заяву від 30.08.2010р. без розгляду. В подальшому ОСОБА_1 повідомив ОСОБА_2 про залишення заяви ОСОБА_3 без розгляду і вказані в ній правопорушення ним перевірятись не будуть. За вищевказані дії ОСОБА_2 передав ОСОБА_1 винагороду у вигляді пляшки коньяку. Таким чином ОСОБА_1 незаконно отримав матеріальні блага у вигляді пляшки коньяку за невжиття заходів з перевірки заяви ОСОБА_3 відповідно до чинного законодавства, чим порушив спеціальні обмеження, спрямовані на попередження корупції, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене п. «а»ч.2 ст.1 Закону України «Про боротьбу з корупцією», відповідальність за яке передбачено ч.1 ст.7 зазначеного Закону.

В судовому засіданні ОСОБА_1 провину не визнав, викладені обставини заперечував, а після оголошеної перерви для виклику свідків, до суду не з?явився.

Заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи приходжу до висновку, що провина ОСОБА_1 в порушені спеціальних обмежень, встановлених для державних службовців та інших осіб, уповноважених на виконання функції держави, передбачених п. «а»ч.2 ст.1 Закону України «Про боротьбу з корупцією»від 05.10.1995р. повністю підтверджується матеріалами справи, зокрема письмовими поясненнями ОСОБА_3 та ОСОБА_2, оскільки своїми діями та бездіяльністю ОСОБА_1 сприяв уникненню ОСОБА_2 відповідальності, за що отримав винагороду.

При визначені виду і розміру стягнення, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його провини та обставини, які пом’якшують і обтяжують його відповідальність, вважаю за необхідне накласти на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.283,284 КУпАП, ст.12 Закону України «Про боротьбу з корупцією», -

                                                             ПОСТАНОВИВ

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.7 Закону України «Про боротьбу з корупцією»та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 255 гривень.

Постанова може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги чи протесту прокурора на протязі 10 (десяти) днів із дня винесення постанови.

Апеляційна скарга чи протест прокурора подаються апеляційному суду через Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська.

Суддя                      /підпис/      

Згідно з оригіналом:

Постанова не набрала законної сили.

Голова         Бабушкінського

райсуду м.Дніпропетровська                                                            Л.О.Татарчук


  • Номер:
  • Опис: висловлювався нецензурною лайкою
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-88/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Решетнік М.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.01.2011
  • Дата етапу: 24.05.2011
  • Номер: АП-88
  • Опис: Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-88/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Решетнік М.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.12.2010
  • Дата етапу: 09.02.2011
  • Номер: 3-88
  • Опис: Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-88/11
  • Суд: Березанський районний суд Миколаївської області
  • Суддя: Решетнік М.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.01.2011
  • Дата етапу: 21.01.2011
  • Номер:
  • Опис: про адміністративне правопорушення відносно Ляха Івана Миколайовича по ст.185 КУпАП
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-88/11
  • Суд: Турківський районний суд Львівської області
  • Суддя: Решетнік М.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.02.2011
  • Дата етапу: 07.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація