Справа № 2-а-1139/11
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 березня 2011 року Суддя Євпаторійського міського суду АР Крим Кабаль І.І., розглянувши у скороченому провадженні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторії про визнання дій противоправними та зобов’язання провести перерахунок щомісячної державної та додаткової пенсій відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи»,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторії АР Крим про визнання дій противоправними та зобов’язання провести перерахунок щомісячної державної та додаткової пенсії відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Позовні вимоги мотивує тим, що він є інвалідом другої групи, учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС категорії 1, і на нього розповсюджується дія Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», ст. 54 якого пенсія визначена у розмірі не менше 8 мінімальних пенсій за віком, а згідно ст. 50 додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров’ю, у розмірі 75 % мінімальної пенсії за віком. Однак згідно листа Управління Пенсійного фонду України в м.Євпаторія № 12/9-65 від 03.02.2011 року в перерахунку розміру пенсії у встановленому Законом порядку та її виплаті йому відмовлено, що свідчить про недотримання статей вищевказаного Закону та вказує на неправомірні дії Управління Пенсійного фонду України в м.Євпаторія. Вважає, що дії відповідача по нарахуванню та виплаті пенсії є неправомірними на підставі законодавчих актів: згідно прожиткового мінімуму, затвердженого на кожен рік Законом України «Про прожитковий мінімум»від 15.07.1999 року № 966-14; згідно статті 1 Закону України «Про державні та соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»від 05.10.200 року № 2017-III, в якій вказано, що прожитковий мінімуму використовується для визначення, в тому числі мінімального розміру пенсії за віком, який відповідно до ст..28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність»; відповідно до вимог ст..ст.49,50,54 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, постраждалих в наслідок Чорнобильської катастрофи», де передбачено, що у всіх випадках розмірі пенсій для інвалідів, щодо яких встановлено зв`язок з Чорнобильською катастрофою, не можуть бути нижчими по III групі інвалідності - 6 мінімальних пенсій. Оскільки його законі права були порушені шляхом прийняття до розрахунків неконституційних нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, просить визнати противоправними дії Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторії АР Крим та зобов’язати з 01.09.2010 по 01.03.2011 року провести перерахунок та виплатити йому пенсію по інвалідності та додаткову пенсію за шкоду, заподіяну здоров’ю у розмірі , встановленому ст. ст. 50, 54, 67 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», а також в подальшому виплачувати її згідно даного перерахунку.
Ухвалою Євпаторійського міського суду АР Крим від 01.03.2011 року суддею вирішено справу розглядати в порядку скороченого провадження, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, відповідно до вимог ст.183-2 КАС України, оскільки заявлено вимоги щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, якщо такі вимоги не стосуються прав, свобод, інтересів та обов'язків третіх осіб.
Відповідач копію ухвали про відкриття скороченого провадження отримав та у встановлений законодавством строк надав суду письмові заперечення на позов, в яких позов не визнав, вказавши, що для обчислення позивачу пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» застосовувалася розрахункова величина 19 гривень 91 копійка, визначена постановою Кабінету Міністрів України від 3 січня 2002 року № 1, ця ж величина була застосована і при визначенні розміру додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров`ю. З 01.01.2008 року Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 27 грудня 2007 року № 107-VІ були внесені зміні до ст..ст.50,54 Закону, згідно яких були встановлені нові мінімальні розмірі пенсії для інвалідів з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС та змінений порядок визначення додаткової пенсії. Для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 року інвалідів ІІ групи розмір пенсії склав 200 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а розмір додаткової пенсії –20 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року зазначені положення були визнані неконституційними. Разом з тим рішення про відновлення дії ст. 54 Закону у редакції, чинній до внесення змін, Верховною Радою України не приймалося. Внаслідок цього порядок обчислення пенсій з 22 травня 2008 року залишився неврегульованим. З 28 травня 2008 року діє постанова Кабінету Міністрів України № 530 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян», якою встановлено, що для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році інвалідів ІІ групи розмір пенсії не може бути нижчим ніж 965 гривен, а додаткова - 20 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 липня 2008 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 липня 2008 року № 654 «Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян» встановлена доплата до пенсій учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС у 1986 році, інвалідам ІІ групи до 1 090 гривен, у випадках, якщо розмір їх пенсій без урахування надбавок, додаткової пенсії не перевищує вказаного розміру. Таким чином Управління вірно визначає розмір пенсії позивачу, оскільки його основний розмір пенсії, обчисленою відповідно до ст..54 Закону перевищує розмір пенсії, встановлений вищезазначеними нормативно-правовими актами. Мінімальний розмір пенсії за віком, передбачений ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»застосовується виключно для визначення розміру пенсій, призначених відповідно до цього закону. У своїй діяльності управління керувалося вищезазначеними нормативно-правовими актами і діяло в межах повноважень, наданих законодавством, а не на свій розсуд.
Розглянувши письмові заяви сторін, а також дослідивши матеріали справи, суддя приходить до висновку, що адміністративний позов слід задовольнити частково, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, є інвалідом ІІ групи, учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесений до категорії 1 осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в м. Євпаторії АР Крим і отримує пенсію по інвалідності на підставі Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
У ст. 49 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено, що пенсії особам, віднесеним до категорій 1, 2, 3, 4, встановлюються у вигляді: а) державної пенсії; б) додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, яка призначається після виникнення права на державну пенсію.
Згідно зі ст. 50 даного Закону особам, віднесеним до категорії 1, призначається щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров’ю, зокрема інвалідам ІI групи у розмірі 75 % мінімальної пенсії за віком. Як передбачено ст. 53 цього ж Закону, виплата такої додаткової пенсії здійснюється повністю незалежно від заробітнку, пенсії чи іншого доходу.
Відповідно до ч. 4 ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», в якій наведено підстави та умови призначення державних пенсій особам, віднесеним до категорії 1, в усіх випадках розмірі пенсії для інвалідів ІІ групи, щодо яких установлено зв'язок з Чорнобильською катастрофою, не можуть бути нижчими восьми мінімальних пенсій за віком. Порядок обчислення пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи визначається Кабінетом Міністрів України.
Порядок обчислення пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсій, у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильсокої катастрофи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 1997 року № 523, яка є чинною і її положення стосовно критеріїв обчислення розмірів пенсій відповідають змісту ст. ст. 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Частиною 3 ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (із змінами, внесеними Законом України від 17 листопада 2005 року № 3108-ІУ) визначено, що обчислення і призначення пенсій по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи із заробітку за межами зони відчуження проводиться на загальних підставах відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
За ч. 1 ст. 33 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» розмірі пенсії по інвалідності визначені залежно від групи інвалідності. В силу ч. 2 даної статті за наявності у непрацюючих інвалідів II і III груп - у чоловіків 25, а у жінок - 20 років страхового стажу за їх вибором пенсія по інвалідності призначається в розмірі пенсії за віком, обчисленої відповідно до статей 27 і 28 цього Закону
Мінімальна пенсія за віком виходячи з положень ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом про Державний бюджет України на відповідний рік.
В силу ч. 3 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений абзацом першим частини першої цієї статті, застосовується виключно для визначення розмірів пенсій, призначених згідно з цим Законом. Однак враховуючи, що ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» частиною 3 була доповнена Законом України від 25 березня 2005 року № 2505 і діє з 31 березня 2005 року, тоді як ч. 3 ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» змінена Законом України від 17 листопада 2005 року № 3108-ІУ, який набрав чинності 13 грудня 2005 року, і діючим законодавством не встановлено іншого мінімального розмірі пенсій за віком, положення ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» не є перешкодою для застосування мінімальної пенсії за віком для розрахунку інших пов’язаних із нею пенсій чи доплат.
Згідно зі ст. 52 Закону України «Про Державний бюджет на 2010 рік»прожитковий мінімум на осіб, які втратили працездатність, у 2010 році встановлено у розмірі: з 1 січня - 695 гривень, з 1 квітня - 706 гривень, з 1 липня - 709 гривень, з 1 жовтня - 723 гривень, з 1 грудня - 734 гривень.
Рішення про призначення та перерахунок пенсій на підставі Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»приймаються районними управліннями Пенсійного Фонду України за місцем проживання пенсіонерів. Згідно із Положенням про управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах, затвердженою постановою Правління Пенсійного Фонду України від 30 квітня 2002 року № 8-2, основною функцією управління є призначення та виплата пенсії відповідно до чинного законодавства.
Як встановлено судом при нарахуванні пенсії позивачу Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторії АР Крим виходило з положень постанови Кабінету Міністрів України № 530 «Про деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян», яка дії з 28 травня 2008 року та визначає, що розміри пенсій для інвалідів, щодо яких встановлено зв'язок з Чорнобильською катастрофою не можуть бути нижчими визначених розмірів, зокрема, для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 року , інвалідів ІІ групи - не нижче ніж 965 гривен, додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров’ю - у розмірі 20 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. А з 1 липня 2008 року Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторії АР Крим, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 16 липня 2008 року № 654 «Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян» встановило доплату до пенсії учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у 1986 році, інвалідам ІІ групи до 1 090 гривень, у разі, якщо розмір пенсій без урахування надбавок, додаткової пенсії не перевищує вказаного розміру. Позивачу станом на 01.01.2011 року була встановлена пенсія у розмірі 1240 гривень 00 копійок, що складається з основного розміру пенсії –1 090 гривень та додаткової пенсії за шкоду, спричинену здоров’ю - 150 гривень 00 копійок.
На звернення від 24.01.2011 року у проведенні згідно з положеннями ст. ст. 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» перерахунку призначеної пенсії Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторії АР Крим листом від 03.02.2011 року № 12/9-65 позивачу відмовило.
Ст. 8 Конституції України проголошено, що в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії.
В силу ст. ст. 22, 64 Конституції України конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод. Конституційні права та свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.
Ст. 46 Конституції України передбачено, що громадяни мають право на соціальний захист, що гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення. Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» реалізовано конституційне право на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на охорону їх життя і здоров’я.
Конституційний Суд України неодноразово розглядав проблему пов’язану з реалізацією права на соціальний захист, неприпустимістю обмеження конституційного права громадян на достатній життєвий рівень, і сформулював правову позицію, згідно з якою Конституція та Закони України відокремлюють певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави, до яких зокрема належать громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Так, при розгляді справи «Кечко проти України», Європейський Суд з прав людини зауважив, що «...органи державної влади не можуть посилатися на відсутність коштів як на причину невиконання своїх зобов’язань»(пункт 26 зазначеного рішення).
Виходячи із загальних засад пріоритету законів над підзаконними актами при розрахунку державної та додаткової пенсій, передбачених ст. ст. 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» застосуванню підлягає розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановлений у законі про Державний бюджет України на відповідній рік, з урахуванням якого визначається мінімальний розмір пенсії за віком.
Таким чином, позивачу як інваліду ІІ групи, учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесеному до категорії 1 осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, державна пенсія повинна була нараховуватися у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком та додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров’ю, у розмірі 75 % мінімальної пенсії за віком, виходячи з положень ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
В силу ч. 3 ст. 67 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом, підвищується розмір пенсії, визначений відповідно до ст. 54 цього закону, а також розмір додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю особам, віднесеним до категорії 1,2,3,4 розмір щомісячної компенсації сім’ям за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи. Перерахунок пенсії здійснюється з дня встановлення нового розміру прожиткового мінімуму.
Доводи відповідача в частині неврегульованості на законодавчому рівні порядку виплати пенсій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, не може бути підставою для їх нездійснення або відмови в задоволенні позову.
Безпідставними суд находить також і посилання відповідача на відсутність коштів, як на обґрунтування правомірності невиконання своїх зобов’язань перед позивачем. В ідповідачем не доведено та не надано суду доказів щодо вчинення будь-яких дій для забезпечення виконання покладеного на нього обов’язку щодо нарахування та виплати позивачу пенсій у розмірі, встановленому ст. ст. 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Відсутність коштів у відповідача, який не вчинив жодної дії щодо їх отримання для забезпечення виконання своїх зобов’язань або невиконання іншим органом виконавчої влади свого обов’язку щодо виділення коштів на здійснення позивачу виплат, гарантованих йому Конституцією України, не є підставою для відмов и у задоволенні позову та визнання правомірними дій або бездіяльності відповідача.
Беручи до уваги встановлені факти, вимоги позивача щодо визнання протиправними дій Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторія АР Крим по нарахуванню призначеної йому пенсії, суд находить обґрунтованими і вважає, що його порушене право може бути поновлено шляхом зобов’язання Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторія АР Крим провести йому з 01 вересня 2010 року по 01 березня 2011 року відповідно до ст.ст. 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» нарахування державної пенсії у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком та щомісячної додаткової пенсії у розмірі 75 % мінімальної пенсії за віком, з розрахунку, передбаченого ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»та здійснити відповідні виплати (з урахуванням отриманої позивачем пенсії відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 28 травня 2008 року № 530 «Про деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян» та від 16 липня 2008 року № 654 «Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян»).
Що стосується позовних вимог в частині зобов'язання відповідача нараховувати позивачу щомісячну державну та додаткову пенсію відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в подальшому при нарахуванні пенсії, суд зазначає що вони не підлягають задоволенню, так як рішення суду є наслідком правового регулювання чинних відносин, з метою захисту вже порушеного права, відповідно позовні вимоги на майбутнє не можуть бути задоволені судом, оскільки рішення суду не може обмежувати волю законодавчого органу в майбутньому, змінювати правове регулювання суспільних відносин.
На підставі ст. ст. 3, 8, 22, 46, 48, 55, 64 Конституції України, ст. ст. 49, 50, 53, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», керуючись ст. ст. 2, 7- 12, 70, 71, 158, 159, 160 -163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, -
П О С Т А Н О В И В:
Позовні вимоги ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторії про визнання дій противоправними та зобов’язання провести перерахунок щомісячної державної та додаткової пенсій відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», - задовольнити частково.
Визнати протиправними дії Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторія щодо відмови ОСОБА_1 у здійсненні перерахунку пенсії, виходячи з положень ст.ст. 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Зобов’язати Управління Пенсійного фонду України в м. Євпаторія АР Крим провести ОСОБА_1 з 01 вересня 2010 року по 01 березня 2011 року відповідно до ст. ст. 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» нарахування щомісячної державної пенсії у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком та щомісячної додаткової пенсії у розмірі 75 % мінімальної пенсії за віком, з розрахунку, передбаченого ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»та здійснити відповідні виплати (з урахуванням отриманої позивачем пенсії відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 28 травня 2008 року № 530 «Про деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян» та від 16 липня 2008 року № 654 «Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян»).
В інший частині позовних вимог ОСОБА_1 відмовити.
Постанова підлягає негайному виконанню.
Постанова може бути оскаржена до Севастопольського адміністративного апеляційного суду через Євпаторійський міський суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня її проголошення, а в разі складання постанови за правилами ч. 3 ст. 160 КАС України –протягом 10 днів з дня отримання копії постанови.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
СУДДЯ І.І.КАБАЛЬ
- Номер: 6-а/712/14/15
- Опис:
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Соснівський районний суд м. Черкаси
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.06.2015
- Дата етапу: 03.07.2015
- Номер: 6-а/641/1/2018
- Опис:
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Комінтернівський районний суд м. Харкова
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.12.2017
- Дата етапу: 23.02.2018
- Номер: 2-а/1509/821/11
- Опис: зобов'язання нарахувати та виплатити щомісячну державну соціальну допомогу "Дітям війни"
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Іванівський районний суд Одеської області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: залишено без розгляду
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.08.2011
- Дата етапу: 08.08.2011
- Номер: 2-а/301/11
- Опис: Про визнання неправомірними дій органу Пенсійного фонду України в Тлумацькому районі щодо перерахунку пенсії як дитині війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Тлумацький районний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.03.2011
- Дата етапу: 27.05.2011
- Номер: 2-а/1506/3249/11
- Опис: Про визнання відмови відповідача безпідставною та зобов'язання нарахувати та виплатити державну допомогу як "Дитині війни"
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Біляївський районний суд Одеської області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.07.2011
- Дата етапу: 12.08.2011
- Номер: 2-а/146/11
- Опис: про визначення причин пропущення строку для звернення до суду поважними, поновлення пропущеного строку про нарахування та виплатиту недоплаченої 30% надбавки до пенсії як дитині війни та виплати її в подальшому
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Летичівський районний суд Хмельницької області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: залишено без змін
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.05.2011
- Дата етапу: 10.06.2014
- Номер:
- Опис: про нарахування щомісячої допомоги до пенсії дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: скасовано частково
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 31.01.2011
- Дата етапу: 31.05.2013
- Номер: 2-а/182/11
- Опис: про стягнення з органу владних повноважень УПФУ в Талалаївському районі неотриманої щомісячної державної допомоги дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.05.2011
- Дата етапу: 19.05.2011
- Номер: 2-а/822/11
- Опис: визнання бездіяльності протиправною та зобов"язання вчинити певні дії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Погребищенський районний суд Вінницької області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.04.2011
- Дата етапу: 04.05.2011
- Номер: б/н
- Опис: про зобов"язання нарахувати та сплатити недоплачені суми щомісячної державної соціальної допомоги потерпілому від аварії на ЧАЕС
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.02.2011
- Дата етапу: 08.04.2011
- Номер: 2-а-1139/2011
- Опис: про зобов'язання перерахувати та виплатити щомісячну надбавку до пенсії як дитині війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Тиврівський районний суд Вінницької області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.05.2011
- Дата етапу: 31.05.2011
- Номер: 2-а-1139/1907/11
- Опис: Кромп К.О.допомога дітям війни.
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Зборівський районний суд Тернопільської області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.01.2011
- Дата етапу: 22.02.2011
- Номер:
- Опис: про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного та стягнення недоплаченої щомісячної допомоги дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Кіровоградський районний суд Кіровоградської області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.04.2011
- Дата етапу: 24.05.2011
- Номер: 2-а/1395/11
- Опис: стягнення доплати
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Волочиський районний суд Хмельницької області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.04.2011
- Дата етапу: 26.04.2011
- Номер: 2-а/1511/8331/11
- Опис: про визнання відмови дача нарахувати та виплатити щомісячну державну соціальну допомогу дітям війни безпідставною
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Іллічівський міський суд Одеської області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.03.2011
- Дата етапу: 20.05.2011
- Номер:
- Опис: Про перерахунок пенсії дитині війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Томашпільський районний суд Вінницької області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.04.2011
- Дата етапу: 16.05.2011
- Номер: 2-а/915/50/11
- Опис: Про визнання неправомірною відмови у перерахунку пенсії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-1139/11
- Суд: Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Кабаль І. І.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.12.2010
- Дата етапу: 18.03.2011