Судове рішення #13811720

Україна

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

83017 м.Донецьк бульвар Шевченка, 26     

У Х В А Л А

про повернення апеляційної скарги

04 березня 2011 р.           справа №2а-27/11/1221

Приміщення суду за адресою:  м. Донецьк бульвар Шевченка, 26  

Суддя Донецького апеляційного адміністративного суду Компанієць І.Д.

  розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Перевальському районі  Луганської області напостанову Перевальського районного  суду Луганської області від 18 січня 2011 року по справі № 2а- 27/11/1221 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Перевальському районі Луганської  області про поновлення пропущеного строку для звернення до суду, визнання неправомірними дій та зобов'язання здійснити перерахунок підвищення пенсії як учаснику війни і виплату утвореної заборгованості , -

                                                  ВСТАНОВИВ:

На постанову Перевальського районного суду Луганської області від 18 січня 2011 року по справі № 2а- 27/11/1221 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Перевальському районі Луганської  області про поновлення пропущеного строку для звернення до суду, визнання неправомірними дій та зобов'язання здійснити перерахунок підвищення пенсії як учаснику війни і виплату утвореної заборгованості, надійшла апеляційна скарга від  Управління Пенсійного фонду України в Перевальському районі Луганської   області  яка підлягає поверненню  з наступних підстав.

Відповідно до ч.3 ст.186  КАС   України  апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається  протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

За приписами ч.4 ст.186 КАС України апеляційна скарга, подана після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Як вбачається з матеріалів справи,  постанова була проголошена 218 січня 2011 року.

Управління Пенсійного фонду України в Перевальському районі Луганської області  подало апеляційну скаргу на постанову  Перевальського районного суду Луганської області від 18 січня 2011 року тільки 7 лютого 2011 року проте, апелянт не надав жодних доказів отримання постанови, що оскаржується протягом десяти днів до 07.02.2011 року.

Заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження від відповідача  не надходило.

 Згідно ч.3 ст. 189 КАС України суддя-доповідач повертає апеляційну скаргу, подану після закінчення строків апеляційного оскарження, особі, яка її подала, якщо вона не порушує питання про поновлення цього строку.

 Слід зазначити скаржнику, що пропущення строку на апеляційне оскарження та залишення апеляційної скарги без розгляду не позбавляє особу права на апеляційне оскарження. При подачі заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження, зазначений строк, при наявності поважних причин пропущення строку, може бути поновлений судом апеляційної інстанції, з наступним розглядом апеляційної скарги.

Керуючись ч.ч.2,4 ст. 186, ч.3 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України, головуючий суддя-доповідач -  

  УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Перевальському районі Луганської області на постанову Перевальського районного  суду Луганської області від 18 січня 2011 року по справі № 2а- 27/11/1221 за позовом ОСОБА_1  до Управління Пенсійного фонду України в Перевальському районі Луганської  області про поновлення пропущеного строку для звернення до суду, визнання неправомірними дій та зобов'язання здійснити перерахунок підвищення пенсії як учаснику війни і виплату утвореної заборгованості - повернути заявнику.

Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяти днів безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя:                                                                                                                    І.Д.Компанієць   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація