№ 4-483
ПОСТАНОВА
1 липня 2009 року м. Київ
Оболонський районний суд м. Києва в складі головуючого - судді Тютюн Т.М. при секретарі Остафійчук К.В.,
за участю прокурора Боженка О.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві скаргу ОСОБА_1 на постанову Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 5 червня 2009 року про відмову в порушенні кримінальної справи відносно посадових осіб ТОВ «Еколл»,
УСТАНОВИВ:
Скаржник 10.06.2009 року поштою надіслав до суду скаргу в порядку ст. 2361 КПК України, в якій просить скасувати вищевказану постанову як незаконну, посилаючись на наступні обставини.
Перевірка за його заявою про наявність у діях посадових осіб ТОВ «Еколл» ознак злочинів, у тому числі передбаченого ст. 231 КК України, проведена неповно та необ’єктивно, а саме. В матеріалах перевірки відсутні завірені належним чином: загальні умови кредитування фізичних осіб ЗАТ «Альфа-Банк» з підписом ОСОБА_1 (споживчий кредит), письмовий дозвіл ОСОБА_1 на розголошення або передачу банківської таємниці ТОВ «Еколл», договір, укладений між ТОВ «Еколл» та ЗАТ «Альфа-Банк», на підставі якого останнім видано довіреність № 1123/07 від 29.10.2007 року, сама довіреність, акт прнймання-передачі документів між ТОВ «Еколл» та ЗАТ «Альфа-Банк», кредитний договір № 400408684 та додаток до нього. Крім цього, не відібрано пояснення у керівника виконавчого органу та заступника директора департаменту по збору заборгованості ТОВ «Еколл», не приєднано установчі документи ТОВ «Еколл» та інше.
Прокурор заперечував проти задоволення скарги, посилаючись на те, що в матеріалах перевірки постанова, про яку йдеться у скарзі, відсутня.
Скаржник у судове засідання не з’явився, про місце та час розгляду скарги повідомлений належним чином, відомостями про причини його неявки суд не володіє. Тому суд вважає можливим розглянути скаргу у відсутності ОСОБА_1
Заслухавши думку прокурора, дослідивши матеріали перевірки за заявою ОСОБА_1, зареєстровані в ЖРЗПЗ № 366 від 10.01.2009 року, суд приходить до наступного висновку.
Судом встановлено, що в матеріалах перевірки відсутня постанова Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 5 червня 2009 року про відмову в порушенні кримінальної справи відносно посадових осіб ТОВ «Еколл», що свідчить про те, що така постанова не виносилась взагалі.
Тому суд відмовляє в задоволенні скарги у зв’язку з відсутністю предмету оскарження.
На підставі викладеного, керуючись ст. 2362 КПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Скаргу ОСОБА_1 на постанову Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 5 червня 2009 року про відмову в порушенні кримінальної справи відносно посадових осіб ТОВ «Еколл»залишити без задоволення.
На постанову судді прокурором, особою, яка подала скаргу, протягом семи діб з дня її винесення може бути подана апеляція до Апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва.