Судове рішення #13766112

  

                                                                                                                               Справа №  3-137/11

                                                        П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

                                                             ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

      15.02.2011 року Сосницький районний суд Чернігівської області в складі головуючої судді Смаль І.А. при секретарі Шуляр І.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Сосниця справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженця і  жителя  АДРЕСА_1, не працюючого,   за  ст. 173  КУпАП, -

                                                                                    

                                                             В  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

     13.02.2011 року о 21.00 год. ОСОБА_1 в смт. Сосниця по вул. Освіта в приміщенні   кафе - бар "Ева" лаявся нецензурною лайкою, чим порушив громадський порядок  та спокій громадян.          

          В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП  визнав  та пояснив, що 13.02.2011 року відпочивав в кафе "Ева" із знайомим. Вході розпиття спиртних напоїв вони посварилися і лаялися нецензурною лайкою.          При цьому він перевернув декілька столів.

          Вина ОСОБА_1 в скоєнні правопорушення, передбаченого  ст. 173 КУпАП підтверджується показами свідків ОСОБА_2 та ОСОБА_3, протоколом про адміністративне правопорушення  від 13.02.2011 року.

          Так, в судовому засіданні свідок ОСОБА_2 показав, що 13.02.2011 року близько 21.00 год. він в кафе "Ева" бачив ОСОБА_1, який перебував у нетверезому стані та лаявся нецезурними словами.                                                                                                                        Свідок ОСОБА_3 показав, що 13.02.2011 року він ніс службу по охороні громадського порядку в смт. Сосниця.  Близько 21.00 год. він зайшов у кафе "Ева", де на столі побачив розбитий посуд, а громадянин  ОСОБА_1, перебуваючи у нетверезому стані, нецензурно лаявся.          

  Дослідивши матеріали справи, заслухавши особу, яка притягується до адміністративної відповідальності та свідків,  суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП.

           Обставин, що пом’якшують та обтяжують відповідальність суд не знаходить.

          До обставин, що обтяжують відповідальність суд відносить скоєння правопорушення в  стані сп"яніння.

          При накладенні адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, її майновий стан та вважає за необхідне накласти стягнення в межах установлених санкцією даної статті у вигляді громадських робіт.                                                                                                                                            Керуючись ст. 284 КУпАП, суд -

                                                           П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

        ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді 40 год. громадських робіт.          

          Постанова протягом десяти днів з дня винесення може бути оскаржена до судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Чернігівської області шляхом подачі апеляційної скарги через Сосницький райсуд.

             Головуюча:                                                            І.А. Смаль

  • Номер:
  • Опис: висловлювався нецензурною лайкою
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-137/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Смаль І. А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.02.2011
  • Дата етапу: 25.06.2011
  • Номер:
  • Опис: керував транспортним засобом в стані алкогольного сп‘яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-137/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Смаль І. А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.01.2011
  • Дата етапу: 17.01.2011
  • Номер: АП-137
  • Опис: Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-137/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Смаль І. А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.12.2010
  • Дата етапу: 17.01.2011
  • Номер:
  • Опис: 17.01.11 керував т/з в стані алкогольного сп'яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-137/11
  • Суд: Городоцький районний суд Хмельницької області
  • Суддя: Смаль І. А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.01.2011
  • Дата етапу: 07.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація