Судове рішення #13742189

                                                

          


                                                                                                

                                                                                                          Справа № 1519/2 –2924/11

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

18 лютого 2011 року Малиновський районний суд м. Одеси

у складі головуючого: судді Бобуйок І.А.,

при секретарі –Алмановій І.Г.,

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Одесі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу та розподіл майна подружжя. Ухвалою Малиновського районного суду м. Одеси від 25.01.2011 року позовні вимоги про розподіл майна, придбаного позивачем та відповідачем в період шлюбу, виділені в самостійне провадження. Позовні вимоги про розірвання шлюбу мотивовані наступним. Подальше сумісне проживання та збереження шлюбу між сторонами неможливе. Спільне життя не склалось. Шлюбні стосунки припинені з квітня 2010 року. Спільне господарство не ведеться. У сторін відсутнє взаєморозуміння, примирення між ними неможливе.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав.

Представник відповідача позовні вимоги визнав. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення сторін, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, з наступних підстав.

У судовому засіданні встановлено, що шлюб між сторонами зареєстровано 19.08.1994 року міським відділом реєстрації одружень м. Миколаєва, актовий запис № 897.

Від шлюбу сторони мають неповнолітню дочку –ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Позовні вимоги про розподіл майна придбаного позивачем та відповідачем в період шлюбу, виділені в самостійне провадження.

Причиною припинення сімейних відносин є те, що у сторін відсутнє взаєморозуміння, несумісність характерів, виникають постійні сварки. Між сторонами на сьогоднішній день втрачено почуття любові та взаємоповаги. Сторони припинили шлюбні відносини та проживають окремо з квітня 2010 року, спільного господарства не ведуть.

На примирення сторони не згодні, обґрунтовуючи це тим, що відновлення родини є неможливим, шлюб існує формально.

При дослідженні судом фактичних взаємин між сторонами і дійсних причин розірвання шлюбу встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити їхнім інтересам.

Згідно ч. 2 ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечать інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Відповідно до п. 11 Постанови пленуму Верховного суду України від 18.12.2009  №14 «Про судове рішення у цивільній справі», за змістом  частини  четвертої  статті  174 ЦПК у разі визнання відповідачем позову,  яке не суперечить  закону,  не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд у мотивувальній частині рішення може вказати лише про визнання позову та прийняття його судом.

При вказаних обставинах суд вважає за необхідне розірвати шлюб.

Витрати по оплаті держмита при оформленні реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС суд вважає за необхідне покласти на позивача.

Керуючись ст. ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, ст. ст. 130, 174, 208, 209, 212-215 ЦПК України, СУД –

В И Р І Ш И В :

          

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу –задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 19 серпня 1994 року міським відділом реєстрації одружень м. Миколаєва, актовий запис  № 897 –розірвати.  

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 держмито в сумі 17 (сімнадцять) гривень, ОСОБА_2 від сплати держмита звільнити.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної  скарги,  якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

                   

                                   С У Д Д Я:                                                І.А. Бобуйок

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація