Судове рішення #13734124

          

 

Справа № 3-873/11

ПОСТАНОВА

іменем України

«07»лютого 2011 року                                                                                                   м.   Одеса

      Суддя Суворовського  районного суду м. Одеси Бобовський К.Ю. розглянувши матеріали, що надійшли  з державної податкової інспекції по роботі з великими платниками  податків у м. Одесі,  про притягнення  до адміністративної відповідальності, -

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, керівник ТОВ «Ексан», що мешкає за адресою: АДРЕСА_1

        за ч. 1 ст. 163 –2 Кодексу України про адміністративне правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

Державною податковою інспекцією у Суворовському районі м. Одеси проводилась невиїзна перевірка. При перевірці ТОВ «Ексан», за адресою : м. Одеса, вул. Церковна, буд.49, встановлено порушення керівником  –ОСОБА_1 строку сплати податку подання посадовими особами платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів. Термін сплати 30.11.10 р., фактично сплачено 01.12.10 р., згідно акту перевірки за №7439/15-2 від 16.12.2010 року.  Було порушено  п.п.7.7.1 п.7.7. ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість»від 03.04.97р. №168\97-ВР зі змінами та доповненнями, та  п.п.5.3.1 п.5.3. ст.5 ЗУ «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетними та  державними цільовими фондами» від 21.12.2000 року №2181-ІІІ зі змінами та доповненнями.

31.12.2010 р. державним податковим інспектором був складений протокол про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-2 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні  адміністративного правопорушення підтверджується матеріалами адміністративної справи.  

  На підставі викладеного керуючись ст. ст. 27, 38, ч. 1 ст. 163-2, 213, 221, 283, 284 Кодексу України про адміністративне правопорушення, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні   адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-2 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення, та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 170 (сто сімдесят) гривень.

Постанова може бути  оскаржена у встановленому  законом порядку.

СУДДЯ :  (підпис)

  • Номер: АП-873
  • Опис: Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-873/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Бобовський К.Ю.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.02.2011
  • Дата етапу: 23.06.2011
  • Номер:
  • Опис: Вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-873/11
  • Суд: Калинівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Бобовський К.Ю.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.05.2011
  • Дата етапу: 19.05.2011
  • Номер: 3/1313/1969/11
  • Опис: вм. Миколаїв по вул.Дорошенка керував т/з не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку, не зправився з керуванням в результаті чого здійснив наїзд на огорожу та пошкодив її.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-873/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Бобовський К.Ю.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.08.2011
  • Дата етапу: 11.08.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація