Справа № 33-ц-104 Категорія ЦК: 10
Суддя-доповідач: Демянчук СВ.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 травня 2007 року м. Рівне
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Рівненської області в складі: Собіни І.М.
Демянчук С.В. Шимківа С.С.
розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом комунального підприємства "Водотеплосервіс" до ОСОБА_1про стягнення боргу по оплаті за теплову енергію в сумі 633 грн. 16 коп. за касаційною скаргою ОСОБА_1на ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 29 жовтня 2004 року ,
встановила:
Комунальне підприємство "Водотеплосервіс" пред'явило в суд до ОСОБА_1. позов про стягнення 633 грн. 16 коп. заборгованості за спожиту теплову енергію, надану йому, як жителю квартири АДРЕСА_1 підприємством "Калуштеплокомуненерго". Позивач зазначав, що ОСОБА_1. частково проводив оплату комунальних послуг. Однак, станом на 01.06.04р. він заборгував за теплову енергію 3091 грн. 31 коп. У зв"язку із наведеним КП "Водотеплосервіс" просило стягнути з відповідача заборгованість за три останні роки, тобто 633 грн. 16 коп.
Рішенням Калуського міськрайсуду від 05.08.2004р. позов задоволено.
Ухвалою апеляційного суду Івано-Франківської області від 29 жовтня 2004 року рішення суду першої інстанції скасоване а справа направлена на новий розгляд в той же суд.
В касаційній скарзі на рішення суду апеляційної інстанції ОСОБА_1. просить скасувати рішення суду першої та апеляційної інстанції, а провадження в справі закрити, посилаючись на порушення судом норм матеріального і процесуального права.
Колегія суддів вважає, що касаційна скарга задоволенню не підлягає.
Згідно із ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення є неправильне застосування судом норм матеріального чи порушення норм процесуального права. Не може бути скасоване правильне по суті та справедливе рішення з одних лише формальних міркувань.
Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої та апеляційної інстанції норм матеріального та процесуального права і не може встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими. Касаційний суд перевіряє законність судових рішень лише в межах вимог, заявлених у суді першої інстанції.
2
Згідно з положеннями статті 337 ЦПК України суд касаційної інстанції відхиляє касаційну скаргу, якщо визнає, що рішення ухвалено з додержанням вимог матеріального і процесуального права.
Встановлено, і це вбачається з матеріалів справи, що судові рішення ухвалено з додержанням судом норм матеріального та процесуального права, і доводи скарги висновків суду не спростовують.
Відсутні й передбачені ст. 338 ЦПК України підстави для обов'язкового скасування судового рішення.
Керуючись Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" щодо забезпечення касаційного розгляду цивільних справ" від 22 лютого 2007 року, ст.ст. 331, 332, 335-337, 343, 344 ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Рівненської області, -
ухвалила:
Касаційну скаргу ОСОБА_1відхилити.
Ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 29 жовтня 2004
року залишити без змін.
Ухвала оскарженню не підлягає.