СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА
справа № 3-2590-1/2009
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 липня 2009 року м. Київ
Суддя Святошинського районного суду м. Києва Косик Л. Г., розглянувши матеріали, що надійшли з Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця села Жиладівка, Компанійського району, Кіровоградської області, громадянина України, працюючого в ТОВ «Дісаві», який проживає за адресою: АДРЕСА_1 до адміністративної відповідальності раніше не притягувався, за ст. 184 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі: КУпАП), права передбачені ст. 268 КУпАП роз’яснено
ВСТАНОВИЛА:
З протоколу про адміністративне правопорушення від 30.07.2009 року серії КИ № 100791 вбачається, що 30.07.2009 р. не виконував свої батьківські обов’язки по вихованню сина ОСОБА_2, 1994 p. народження, який був затриманий працівниками міліції 30.07.2009 р. о 01 год. 50 хв. по вул. Я. Коласа, 25 в м. Києві, чим вчинив правопорушення, передбачене ст. 184 ч. 1 КУпАП.
Правопорушник у судовому засіданні вину в здійсненні правопорушення визнала повністю, щиро розкаялась, просить суворо не карати, більше подібного не допустить.
Вина правопорушника в суді повністю доведена наявними у справі матеріалами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення від 30.07.2009 року серії КИ № 100791, протоколом про адміністративне затримання, рапортом працівника міліції, поясненнями ОСОБА_3, ОСОБА_2
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, дані про особу правопорушника, ступінь його вини, обставини, що пом’якшують відповідальність: щире розкаяння винного, що вперше притягається до адміністративної відповідальності, обтяжуючі обставини: не виявлено, вважаю за необхідне накласти адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Керуючись ст. ст. 184 ч. 1, 283-285 КУпАП, -
ПОСТАНОВИЛА:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП.
Строк пред’явлення постанови до виконання - 3 місяці.
Постанова може бути оскаржена згідно зі статтями 287-289 КУпАП до Апеляційного суду міста Києва через Святошинський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.