Судове рішення #13705153

Справа № 5/2506/14/11

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И


23.02.2011 року                                     м. Чернігів


                    Деснянський районний суд м. Чернігова в складі:

          головуючого  судді      Воронцової С.В.,

          при секретарі                 Бублик Т.М.,

          за участі прокурора     Домашенка С.М.,

розглянувши у відкритому судовому   засіданні  в    залі  суду   в м. Чернігові  справу за поданням ВКВІ м.Чернігова про  звільнення від відбування покарання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Київ, українця, громадянина України, з вищою освітою, неодруженого, приватного підприємця, раніше не судимого, проживаючого в АДРЕСА_1

- в зв'язку з закінченням іспитового строку, -

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 був засуджений вироком Носівського районного суду Чернігівської області від 19.01.2010 року за ч. 2 ст. 286 КК України  до 3 років позбавлення волі, відповідно до ст. 75, ст. 76 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік з покладенням обов'язку: періодично з"являтися для реєстрації.

ВКВІ м. Чернігова звернулась до суду з поданням про звільнення  ОСОБА_1 від покарання в зв'язку з закінченням іспитового строку.

Суд, заслухавши представника ВКВІ м. Чернігова,  думку прокурора, пояснення засудженого та дослідивши матеріали справи,  вважає, що подання підлягає задоволенню.

За час іспитового строку засуджений ОСОБА_1 зарекомендував себе з позитивної сторони. Не притягувався до адміністративної відповідальності, за місцем проживання характеризується з позитивної сторони, виконав покладені на нього судом обов»язки, повторно до кримінальної відповідальності не притягувався, нових злочинів не скоїв. Добре сприйняв профілактичну роботу що проводилась з ним інспектором КВІ. Іспитовий строк  призначеного судом покарання з випробуванням закінчився.

На підставі викладеного, керуючись ст. 408-1, 411 КПК України, суд -

 

П О С Т А Н О В И В :

Звільнити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1  від відбування покарання за вироком Носівського районного суду Чернігівської області від  19.01.2010 року.

          На постанову протягом 7 днів з дня винесення може бути подана апеляція до апеляційного суду Чернігівської області.

   


Суддя:   С.В. Воронцова


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація