Судове рішення #136953
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №22а-1859 /2006р.                                             Головуючий по 1-й інстанції:

Хінєвич В.І. Суддя-доповідач: Корнієнко В.І.

УХВАЛА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

2006 року  серпня  місяця 16 дня                                                              м.Полтава

Колегія суддів судової палати з цивільних справ Апеляційного суду Полтавської області в

складі:

Головуючого судді: Корнієнка В.І.

Суддів : Буленка О.О., Бондаревської C.M.

При секретарі: Барило Я.В.

З участю позивача ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтава цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1

на ухвалу Крюківського районного суду М.Кременчука Полтавської області від 17 травня 2006 року

по справі за позовом ОСОБА_1 до Крюківського відділу державної виконавчої служби Кременчуцького міського управління юстиції про стягнення матеріальної шкоди.

Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача Апеляційного суду, -

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою Крюківського районного суду М.Кременчука Полтавської області від 17 травня 2006 року закрито провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Крюківського відділу державної виконавчої служби Кременчуцького міського управління юстиції про стягнення матеріальної шкоди.

З ухвалою суду не погодився ОСОБА_1 і подав на неї апеляційну скаргу, в якій просить ухвалу скасувати, а справу передати на новий розгляд до того ж суду, з підстав порушення судом норм процесуального права.

Колегія суддів, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, приходить до висновку, що остання задоволенню не підлягає.

Відповідно до ч.1, п.1 ст. 312 ЦПК України, розглянувши скаргу на ухвалу суду першої інстанції, апеляційний суд відхиляє скаргу і залишає ухвалу без змін, якщо судом першої інстанції постановлено ухвалу з додержанням вимог закону.

 

 

Як вбачається із матеріалів справи, ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Крюківського відділу державної виконавчої служби Кременчуцького міського управління юстиції.

Судом першої інстанції вірно встановлено, що згідно повідомлення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб підприємців, 24.02.2006 року проведено державну реєстрацію припинення Крюківського відділу державної виконавчої служби Кременчуцького міського управління юстиції без правонаступників, про що в ЄДР зроблено запис №НОМЕР_1

А тому, доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду першої інстанції, оскільки суд прийшов до вірного висновку, закривши провадження у справі на підставі п.7 ст.205 ЦПК України.

Отже, ухвала Крюківського районного суду М.Кременчука Полтавської області від 17 травня 2006 року постановлена з дотриманням норм процесуального права, підстав для її скасування не вбачається.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 303, 307, 312 ЦПК України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

Ухвалу Крюківського районного суду М.Кременчука Полтавської області від 17 травня 2006 року без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена протягом двох місяців з дня набрання нею законної сили шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація