Судове рішення #13676065

Справа №  3-830/11                                                  

                                                    

                                                         Статзвіт 228   

П О С Т А Н О В А

про закриття справи

25.02.2011 суддя Дніпровського районного суду м.Херсону Войцеховська Я.В., розглянувши матеріали, направлені Дніпровський ВМ ХМВ УМВС України в Херсонської області про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.173-2 ч.1 КпАП України:  

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродж. Білорусії, не працюючого   ,  мешкає за адресою АДРЕСА_1  -  

В С Т А Н О В И В

ОСОБА_1 13.10.2010р. об 16-30год. за адресою АДРЕСА_2  вчинив сімейну сварку з дружиною в ході якої висловлювався грубою нецензурною лайкою, на зауваження не реагував, погрожував фізічною розправою.

За вказане правопорушення передбачена відповідальність згідно ст.173-2 ч.1 КпАП України.

Вивчивши матеріали справи, вважаю, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ст.173-2 ч.1 КУпАП підтверджується матеріалами справи.

Відповідно ч.2 ст. 38 КУпАП, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.

Правопорушення вчинено та протокол про адміністративне порушення складено 13.10.2010р., а до суду надійшов лише 22.02.2011 р., що унеможливлює розглянути справу у строк передбачений ст.38 КУпАП.

Крім того згідно ч.2 ст.277 КУпАП справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 1732, розглядаються протягом доби, тобто на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення закінчився строк протягом якого може бути накладено адміністративне стягнення.

У зв'язку з вищевказаним, вважаю за можливе провадження у справі про притягненню ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст.173-2 ч.1 КУпАП. закрити відповідно до п.7 ст.247 КУпАП, у зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП.

Керуючись ст.ст. 33, 38, ст.173-2 ч.1, 221, 247, 268, 277 КпАП України,


П О С Т А Н О В И В:

Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст.173-2 ч.1  КпАП України - закрити.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області через суд першої інстанції протягом  10 діб  з дня винесення постанови.


   

Суддя                                            Я.В.Войцеховська


Постанова набрала чинності ___.___ 2011 року.

      

  • Номер:
  • Опис: Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-830/11
  • Суд: Калинівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Войцеховська Я.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.04.2011
  • Дата етапу: 30.05.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація