Судове рішення #1365653
Справа №1-184

Справа №1-184                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                            2007 р.

 

 

В И Р О К

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
 

23 листопада 2007 року                                                                                              м.Гайворон          

            Гайворонський  районний суд  Кіровоградської області в складі: головуючої судді Задорожної Л.І., при секретарі Паршегубі Г.П.,

            з участю прокурора Медвідя В.А.,

           розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу по обвинуваченню

                    

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця м.Новокузнецька Кемеровської області Росії, з неповною середньою освітою, не одруженого, утриманців немає, проживаючого в АДРЕСА_1, судимого

 

- 25.02.2004 року Гайворонським  районним судом  Кіровоградської області за ч.ч.1,2,3 ст.185, ст.70 КК України до 4 років позбавлення волі з призначенням іспитового строку 3 роки. Звільнений від відбуття покарання по закінченню іспитового строку 13.03.2007 року,

           

 у вчиненні  злочину, передбаченого ч.1ст.185 КК України,- 

 

В С Т А Н О В И В : 

 

ОСОБА_1 вчинив таємне викрадення чужого майна - крадіжку за таких обставин:

06.10.2007 року в період часу з 0:20 год. до 04:30 год. в м.Гайвороні підсудний, знаходячись на не охоронювану територію 49 колії підвищеної колії ст.Гайворон Одеської залізниці, де, скориставшись відсутністю сторонніх осіб, шляхом вільного доступу демонтував 24 накладки типу Р-50, 48 болтів стикових у зборі типу Р-50, 18 накладок типу Р-65, 36 болтів стикових у зборі типу Р-65, 34 закладних болтів у зборі та 100 клемних болтів у зборі. Викрадене підсудний за допомогою принесеного ним синтетичного мішка переносив у лісосмугу, що проходить вздовж  49 колії,  де заховав з метою у наступні дні перевезти на металоприймальний пункт і здати як брухт чорного металу, за що отримати гроші. Вказаними діями підсудний заподіяв державі матеріальної шкоди на загальну суму 1971,45 грн.

09.10.2007 року викрадені комплектуючі деталі були виявлені та вилучені працівниками міліції.

Таким чином ОСОБА_1 вчинив таємне викрадення чужого майна - крадіжку, тобто злочин, передбачений ч.1 ст.185 КК України.

Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 визнав себе винними в скоєнні крадіжки за вказаних обставин повністю і дав аналогічні, цілком між собою узгоджені покази.

Згідно вимог ч.3 ст.299 КПК України суд, визнавши недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, з'ясувавши правильне розуміння підсудним та іншими учасниками судового розгляду змісту цих обставин за відсутності сумнівів у добровільності та істинності їх позицій, роз'яснивши їм, що у такому випадку вони будуть позбавлені права оспорювати ці фактичні обставини справи у апеляційному порядку,  в оцінку інших доказів, досліджених органом досудового слідства, не входив.

            Даючи оцінку доказам по справі, суд вважає, що в судовому засіданні знайшла своє ствердження вина підсудного ОСОБА_1 в таємному викраденні чужого майна - крадіжці, а його дії кваліфікуються за ч.1 ст.185 КК України.

При призначенні покарання суд враховує ступінь тяжкості скоєного злочину, особу підсудного  та обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання.

Злочин, інкримінуємий  підсудному, є злочином середньої тяжкості.

Підсудний вину у скоєнні злочину визнав повністю, активно сприяв розкриттю злочину, у скоєному щиро кається, що суд визнає за обставини, які пом'якшують покарання.

Обставин, що обтяжують покарання підсудного по справі не вбачається.

Підсудний  по місцю проживання характеризується  нейтрально.

Покарання повинно бути у вигляді позбавлення волі.                   

            Враховуючи викладені вище обставини, суд приходить до висновку, що виправлення та перевиховання підсудного ОСОБА_1 можливе без відбування покарання і до нього доцільно застосувати ст.75 КК України.

                                                       

            Керуючись ст.185 ч.1 КК України, ст.ст. 323, 324, 343, 349 КПК України,  -

 

З А С У Д И В :

 

Визнати винними і призначити покарання  ОСОБА_1 за ч.1 ст.185 КК України у вигляді - 2 (двох) років позбавлення волі.

На підставі ст.75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням і встановити іспитовий строк 3  (три) роки.                                                      

На підставі п.п.2,3,4 ч.1 ст.76 КК України покласти на засудженого ОСОБА_1 обов'язок не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально виконавчої системи про зміну місця проживання, навчання, роботи, періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.

Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 до вступу вироку в законну силу обрати підписку про невиїзд.

            Речові докази після вступу вироку в законну силу залишити Одеській залізниці як власнику.

Вирок може бути оскаржений в апеляційний суд Кіровоградської області в строк 15 діб із моменту проголошення через Гайворонський районний суд.

 

 

 

 

Суддя                                                                                                                          Л.Задорожна

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація