Справа №33-37/11 Головуючий у суді 1-ї інстанції - Рунов
Категорія ч.1 ст. 130 КУпАП
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 січня 2011 року суддя Апеляційного суду Сумської області Демченко М. О. ,розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Ковпаківського районного суду м. Суми від 28 грудня 2010 року, якою
ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканець АДРЕСА_1
притягнутий до адміністративної відповідальності на підставі ч.1 ст. 130 КУпАП і на нього накладено адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на один рік,
В С Т А Н О В И В:
Постановою судді Ковпаківського районного суду м. Суми від 28 грудня 2010 року ОСОБА_1 притягнутий до адміністративної відповідальності за те, що 9 листопада 2010 року о 23 годині 30 хвилин по проспекту Курському в м. Суми передав керування автомобілем «ВАЗ-21063», реєстраційний номер НОМЕР_1, громадянину ОСОБА_2, який знаходився в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив п.2.9 Правил дорожнього руху України та скоїв правопорушення, передбачене ч.1 ст. 130 КУпАП.
У поданій апеляційній скарзі ОСОБА_1 посилається на те, що постанова суду є необґрунтованою та такою, що не відповідає фактичним обставинам справи, оскільки ОСОБА_2 автомобілем не керував, а просто присів на сидіння водія під час здійснення ними стоянки, крім того зазначає, що судом не було прийнято до уваги постанову в справі про адміністративне правопорушення №034368, якою відносно нього було закрито провадження по справі за відсутності складу правопорушення, не допитано свідка ОСОБА_2 та не надано належної оцінки доказам у їх сукупності, тому він просить долучити до матеріалів справи надані ним докази, допитати в якості свідка ОСОБА_2, скасувати постанову суду та закрити провадження по справі.
Розглядаючи справу, суддя дійшов обґрунтованого висновку про наявність в діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Зокрема, факт скоєння правопорушення стверджується протоколом про адміністративне правопорушення ВМ1 089138 від 10 листопада 2010 року, який за своїм змістом відповідає вимогам ст. 256 КУпАП, в якому зазначено, що ОСОБА_1 передав керування автомобілем «ВАЗ-21063», реєстраційний номер НОМЕР_1, ОСОБА_2, який згідно висновку щодо результатів медичного огляду №6382 від 10 листопада 2010 року перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Адміністративне стягнення на ОСОБА_1 було накладено у межах, передбачених санкцією ст. 130 ч. 1 КУпАП, з урахуванням особи порушника, ступеню його вини, обставин, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, та з додержанням вимог ст. 33 КУпАП.
З огляду на викладене, судове рішення про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності у виді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на один рік є законним і обґрунтованим і підстав для його скасування або зміни не вбачається.
Виходячи з викладеного, керуючись ст. 294 КУпАП ,-
П О С Т А Н О В И В:
Постанову судді Ковпаківського районного суду м. Суми від 28 грудня 2010 року відносно ОСОБА_1 залишити без зміни, а його апеляцію – без задоволення.
Постанова є остаточною й оскарженню не підлягає.
Суддя Апеляційного суду Сумської областіДемченко М. О.