Справа № 2-673/2007 p. РІШЕННЯ іменем України
«26» лютого 2007 р. Центрально - Міський районний суд м. Горлівки в складі:
головуючого - судді Перетятька О.Ю.,
при секретарі Гвоздік О.В.,
за участю представника позивача Горбуліної О.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Горлівці цивільну справу за позовом державного виробничого підприємства по зовнішньому централізованому водопостачанню „Укрпромводчормет" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надання послуг водопостачання та водовідведення,
УСТАНОВИЛ
Державне виробниче підприємство по зовнішньому централізованому водопостачанню „Укрпромводчормет" звернулося до суду з позовом , в якому вказує, що відповідачі несвоєчасно і не в повному розмірі оплачують вартість послуг по водопостачанню та водовідведенню квартири АДРЕСА_1. Сума заборгованості відповідачів станом на 01.10.2006 року склала 795 грн. 60 коп. Позивач просить стягнути з відповідачів всю суму заборгованості.
У судовому засіданні представник позивача підтвердила вищевикладені обставини, просила задовольнити позов у повному обсязі, пояснила, що договір реструктуризації заборгованості не укладено, не заперечувала проти винесення заочного рішення.
Відповідачі у судове засідання не з'явилися за невідомою суду причиною , про день і час слухання справи повідомлені належним чином, представник позивача не заперечувала проти винесення заочного рішення, у зв"язку з чим, відповідно ст. 224 ЦПК України, суд розглядає справу у відсутності відповідачів.
Заслухавши пояснення представника позивача, відповідачів, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, оскільки обов"язок споживача оплатити послуги з водопостачання та водовідведення у сірок, встановлений законом, передбачений п.З ч.З. ст.20 Закону України „Про житлово - комунальні послуги". Згідно ст.68 ЖК України, п.10 Правил надання послуг по водо - теплопостачанню і водовідведенню , затверджених ПКМУ від 30.12.1997 року. п. 30 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених ПКМУ від 21.07.2005 року № 630, п.п. 17,35 Правил користування приміщеннями житлових будинків та при будинковими територіями, затверджених ПКМУ от 08.10.1992 року, відповідачі забов"язані були щомісячно, не пізніше 10 числа наступного місяця, по встановленим нормам та тарифам вносити комунальні платежі за послуги по водопостачанню , чого ними зроблено не було. У відповідності з перевіреними судом розрахунками позивача сума заборгованості відповідачів станом на 01.10.2006 року за період з липня 2004 року по серпень 2006 року включно склала 795 грн. 60 коп. З
урахуванням викладеного, суд приходить до висновку про необхідність задовольнити позов у повному обсязі.
На підставі ст.ст.67,68 ЖК України, п.З ч.З. ст.20 Закону України „Про житлово - комунальні послуги", п.10 Правил надання послуг но водо - теплопостачанню і водовідведенню , затверджених ПКМУ від 30.12.1997 року, п. 30 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених ПКМУ від 21.07.2005 року № 630, п.п. 17,35 Правил користування приміщеннями житлових будинків та при будинковими територіями, затверджених ПКМУ от 08.10.1992 року, керуючись ст. ст. 10-11, 57-60, 212 - 217, 224-226 ЦПК України,
ВИРІШИВ
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь державного виробничого підприємства по зовнішньому централізованому водопостачанню „Укрпромводчормет" :
- заборгованість за послуги по водопостачанню та водовідведенню за липень 2004 року -серпень 2006 року включно у розмірі 795 \ сімсот дев"яносто п"ять\ грн. 60 коп.
Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь державного виробничого підприємства по зовнішньому централізованому водопостачанню „Укрпромводчормет" :
· судовий збір у розмірі по 25 гривен 50 копійок з кожного,
· витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи у розмірі по 15 гривень з кожного.
Це заочне рішення може бути переглянуто Центрально - Міським районним судом м. Горлівки Донецької області за письмовою заявою відповідача, що має бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення суду набирає законної сили, якщо після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження(десяти днів з дня проголошення рішення) заяву про апеляційне оскарження не буде подано або якщо було подано таку заяву, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України(протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження).
Рішення може бути оскаржене в Апеляційний суд Донецької області через Центрально-МІський районний суд міста Горлівки шляхом подання заяви про оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження..
- Номер: 6/189/15/19
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-673/2007
- Суд: Покровський районний суд Дніпропетровської області
- Суддя: Перетятько О.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.02.2019
- Дата етапу: 05.03.2019