Судове рішення #1361668
Справа № 2-о-39 / 2007 p

Справа № 2-о-39 / 2007 p.

 

 

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

8 травня 2007 р.                                     АРМЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

у складі:    головуючого                  -            Хомутова В.М.

при секретарі                                   -            Посохової В.Ю.,

за участю заявника ОСОБА_1, представника заявника ОСОБА_2, представника заіцікавленої особи ОСОБА_3, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Армянськ справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту приналежності правовстановлюючих документів,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Заявник ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про встановлення факту приналежності правовстановлюючих документів, посилаючись на те, що в її' трудовій книжці, дата заповнення 11 березня 1976 p., дипломі серії НОМЕР_1 виданого З липня 1976 року, посвідченні № 125 про проходження підготовки в інтернатурі допущені помилки, а саме не вказано по батькові, так вказано прізвище ОСОБА_4" ім'я "ОСОБА_1", а необхідно прізвище ОСОБА_4" ім'я "ОСОБА_1" по батькові "ОСОБА_1".

У судовому засіданні заявник, представник заявника підтримали заявлені вимоги, просять їх задовольнити, оскільки крім судової можливості внести необхідні зміни в дані документи заявник не має.

Представник заінтересованої особи Пенсійного фонду України в АР Крим ОСОБА_5 в судовому засіданні з урахуванням досліджених в суді доказів також вважає правомірними вимоги заявника.

Заслухавши заявника, представника заявника, представника заінтересованої особи, дослідивши матеріали справи, оцінивши представлені докази в їх сукупності, суд приходить до висновку про обґрунтованість заявлених вимог і необхідності їх задоволення.

У суді встановлено, що згідно паспорта, заявник має прізвище «ОСОБА_1», ім'я «ОСОБА_1», по батькові «ОСОБА_1», народилась ІНФОРМАЦІЯ_1 р.

Згідно представленої в суд трудової книжки ім'я, прізвище, дата народження заявника повністю співпадають з даними паспорта заявника. Так згідно свідоцтва про шлюб прізвище заявника змінено з ОСОБА_4" на "ОСОБА_1". Також згідно з свідоцтвом про народження батьком заявника вказан ОСОБА_1.

Що стосується, диплома серії НОМЕР_1 виданого на ОСОБА_1, то у суда також немає сумнівів того, що він належить заявнику, оскільки післі отримання диплому 03. 07. 1976 року, з 01. 08. 1976 року по 07. 07. 1977 року заявник проходила підготовку в інтернатурі та по її закінченню зачислена лікарем - педіатром, що свідчить про наявність у неї вищої медичної освіти.

Стосовно посвідчення № 125 виданого ОСОБА_4, то факт приналежності вказаного посвідчення заявнику, також підтверджується записами № 3, 4 в трудовій книжці про проходження підготовки в інтернатурі на базі центральної міської лікарні м. Ленінськ.

Дані факти підтверджені також представлені в суд документи, а саме паспортом, свідоцтво про народження, свідоцтвом про одруження.

 

2

 

 

 

При таких обставинах справи заява підлягає задоволенню в повному обсязі. Встановлення   факту   приналежності   даних   правовстановлюючих   документів заявнику необхідне для звернення в Пенсійний Фонд України.

Таким чином, суд не знаходить обставин, перешкоджаючих задоволенню заяви, підстав не довіряти заявнику, а також представленим матеріалам до суду також немає.

Керуючись ст. ст. 1,4-14, 57-64,209,210,212,213,215,234,256-259 ЦПК України, суд, -

 

ВИРІШИВ:

 

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Встановити факт приналежності правовстановлюючих документів ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженкі Хатирчинського района, Самаркандської області - трудової книжки на ім'я ОСОБА_1(дівоче прізвище ОСОБА_4) ОСОБА_1, (російською мовою ОСОБА_1, дата заповнення 11 березня 1976 p., диплома серії НОМЕР_1 виданого 3 липня 1976 року на ОСОБА_1, посвідчення про проходження підготовки в інтернатурі на базі центральної міської лікарні м. Ленінська № 125 виданого на ОСОБА_1.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація